دفتر وکالت محمود قائدی

behtarin-vokala@gmail.com

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران ، یک وکیل حقوقی است که در موارد حقوقی مربوط به خانواده و روابط خانوادگی تخصص دارد. این وکلا به افراد و خانواده‌ها در دعاوی خانوادگی مانند مهریه، نفقه، طلاق، حضانت فرزند و …. مشاوره می دهند.

دعاوی خانوادگی به نوعی از دعاوی حقوقی اشاره می‌کند که میان اعضای یک خانواده به وجود می‌آید. این نوع از دعاوی بر عمده مسائلی مانند تقسیم اموال خانوادگی، نفقه، طلاق، حضانت کودکان و حقوق والدین بر اطفال تمرکز دارد.
دعاوی خانوادگی می‌توانند به صورت دوطرفه باشند، به این معنا که هر دو طرف به دادگاه مراجعه کنند و درخواست‌های خود را مطرح کنند، یا یک طرفه باشد.

اولین اقدام برای در اختیار گرفتن وکیل خانواده احراز هویت در جلسه حضوری می‌باشد و بهترین انتخاب برای گرفتن وکیل پایه یک دادگستری در امور خانواده این است که از تسلط و سوابق کاری وکیل در این امور آگاه شوید، تسلط بر رویه‌های دادگاه و دفاعیات درست از حق و حقوق موکل با توجه به گسترده بودن موضوعات نیازمند آگاهی و تجربه بالای وکیل است.

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده

بهترین وکیل خانواده در تهران

برای آنکه متوجه شوید بهترین وکیل خانواده در تهران کیست و چه وظایفی دارد، باید در ابتدا با انواع مشکلات خانوادگی آشنا شوید؛ البته باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که در ماده 4 قانون حمایت از خانواده، دعاوی خانواده نیز مشخص و تعیین شده اند. از جمله این دعاوی که برای حل آن ها به کمک یک وکیل نیاز است، می توان به دعاوی زیر اشاره کرد:

خسارت های ناشی از برهم زدن نامزدی مسائل مربوط به ازدواج مجدد
مشکلات مربوط به نکاح موقت و دائم
مسائل مربوط به جهیزیه و مهریه
حضانت و تعیین قرار ملاقات فرزندان
مسائل مربوط به طلاق یا رجوع از طلاق و فسخ نکاح
مسائل مربوط به نفقه زوجه و اجرت المثل

اگر هر یک از این مشکلات برای شما پیش آمد و نتوانستید خودتان آن را حل کنید، می‌توانید از وکیل خانواده کمک بگیرید؛ زیرا چنین وکیلی توانایی و تخصص لازم برای حل این مسائل را دارد و شما می توانید با تجربه و تخصص یک وکیل خانواده به پیروز شدن‌تان در دادگاه امیدوار باشید.

وکیل خانواده در تهران

اهمیت داشتن وکیل خانواده

موضوعات حقوقی جز مسائلی هستند که هرکسی درباره آن ها اطلاعات کافی را ندارد. همین موضوع باعث می شود که شما نتوانید خودتان دعاوی خانوادگی را حل کنید.به همین دلیل در ماده 35 قانون اساسی آمده است که این افراد می توانند از وکیل خانواده استفاده کنند و اطمینان داشته باشند همه چیز اصولی پیگیری خواهد شد.

وظایف وکیل خانواده

وظایف وکیل خانواده چیست؟ تا اینجا دعاوی که در دسته دعاوی خانوادگی قرار گرفتند را موردبررسی قرار دادیم. حال می خواهیم به بررسی وظایف وکیل خانواده در تهران بپردازیم تا آگاه باشید که اگر برای دعاوی خود یک وکیل استخدام نمودید، چه کارهایی وظیفه او خواهد بود. این وظایف عبارتند از:

تلاش کافی برای پیروزی پرونده دعاوی
جمع آوری مدارک و مستندات لازم برای دفاع از موکل خود
پیگیری های لازم و تهیه گزارش کار و تحویل آن به موکل
حفظ اسرار موکل و جلب اعتماد شخص
جلوگیری از بروز اختلافات شدید
حاضر بودن در جلسات دادگاه و دفاع از موکل
انجام امور قضایی، رایزنی ها و نامه نگاری های لازم برای هدایت پرونده

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده برای طلاق

اگر به دنبال وکیل خانواده برای طلاق هستید مطالب ما را دنبال کنید. طلاق توافقی مهم ترین و پرتکرارترین دعوای خانوادگی است. در این نوع طلاق زوجین بر سر تمام مسائل مالی و غیر مالی منجر شده از طلاق توافق می کنند. مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، نحوه ملاقات طفل و مکان و زمان آن، جهیزیه و … توافقات در طلاق توافقی بسیار پر‌اهمیت هستند. زیرا قاضی دادگاه دقیقا مطابق همان توافقات زوجین عمل می کند. به همین سبب لازم است تا حتما با یک وکیل خانواده مشورت کنند.
به جز طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و یا از طرف زن نیز به تنهایی وجود دارد. این مورد هم جزو دعاوی مهم خانوادگی می باشد. در طلاق از طرف زن، بانوان معمولا راه پیچیده و سختی در پیش دارند. به همین سبب ضروری است که در این راه از کمک یک وکیل خانواده بهره‌مند شوند. زیرا باید بتوانند با دلایل محکم و متقن دلایل طلاق خود را از مرد در دادگاه بیان و اثبات کنند. در طلاق از طرف مرد نیز، حضور این وکیل پر اهمیت است. با اینکه مرد راه پیچیده و سختی ندارد، اما باز هم برای حق و حقوقی که مرد دارد و یا باید به زن پرداخت کند، نیاز به مشورت با یک وکیل دارد.

وکیل حضانت فرزند

وکیل حضانت فرزند یک شاخه از وکیل خانواده است که پرونده‌های زیادی را در امور مربوط به تعیین حضانت فرزندان و حوزه طلاق با موفقیت پشت سر گذاشته است. یک وکیل حضانت فرزند با دشواری‌ها و پیچیدگی‌های مربوط به پرونده‌های خانوادگی آشنا است و توانایی این را دارد که موکل خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهترین نتایج برساند. حضانت فرزندان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. بسیاری از مادران خواستار این هستند که کودکان خود را در کنار خود داشته باشند و حضانت آنها را خود بر عهده بگیرند.
زمانی که والدین تصمیم به جدایی و طلاق می‌گیرند یکی از پراهمیت‌ترین مسائلی که باید در مورد آن تصمیم‌گیری شود مسئله حضانت می‌باشد. وکیل حضانت وکیلی است که به والدین کمک می‌کند تا حضانت فرزندان را تعیین تکلیف کنند. اگر والدین در مورد حضانت فرزندان باهم به توافق نرسند از یک وکیل حضانت کمک می‌گیرند. وکیل حضانت کمک می‌کند تا مسائل حضانت با حداقل تنش حل و فصل شود.

وکیل خانواده در تهران

وکیل حضانت کمک می‌کند تا مسائل حضانت با حداقل تنش حل و فصل شود. وکیل حضانت موکل خود را از حق و حقوق قانونی خود و ماده‌ها و تبصره‌های قانونی مربوط به گرفتن حضانت مطلع می‌کند. در دادگاه در جلسه‌ای که برای تعیین حضانت کودک نتیجه‌گیری می‌شود، جزئیات زیادی باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد. مانند نیاز‌های خاص کودک، احتمال آسیب رساندن به کودک، دیدار با سایر اعضای خانواده، ملاقات با والدی که حضانت کودک را بر‌عهده ندارد و … مواردی هستند که در جلسات دادگاه مورد بررسی قرار می‌گیرند.

راه‌های ارتباطی با تیم بهترین وکلا

آدرس ۲ : تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد
لوگو

وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکلا را دنبال کنید.

پیام بگذارید

فهرست مطالب