دفتر وکالت محمود قائدی

behtarin-vokala@gmail.com

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران کیست؟

وکیل خوب علاوه‌ بر تسلط به قوانین و رویه قضایی محاکم، بایستی مصلحت موکل را رعایت نموده و با یافتن نقاط قوت و نقاط ضعف پرونده، مساله را کاملاً با قوانین بررسی نماید. همچنین وکیل خوب می‌بایست از قدرت بیان و منطق و استدلال کافی برخوردار باشد تا با انطباق موضوع با قانون و رویه دادگاه‌ها، بهترین راه‌حل قانونی را به نفع موکل خویش بکار گیرد. بدین سان لازمه دفاع پیروزمندانه بررسی همه جانبه و پیش‌بینی امور حتمی و محتمل می‌باشد، تا با تدبیر و آمادگی و اتخاذ تاکتیک‌های مناسب پرونده را به بهترین روش پیگیری نماید. با این‌ همه بهترین وکیل در تهران می‌تواند با تکیه بر تجربه و تخصص خویش با تعهد و مسئولیت‌پذیری، بهترین نتیجه را برای موکل خویش به ارمغان آورد.

بهترین وکیل در تهران

از جمله مشخصات بهترین وکیل در تهران هنر وکیل در حضور در دادگاه است، وکیل خوب باید مهارت‌هایی را پیش از دادگاه و یا حین دادگاه در پیش بگیرد زیرا که با مهارت‌ها احتمال پیروزی حاصل می‌شود. وقتی وکیل مهارت‌های مصاحبه با موکل و جمع بندی مدارک و دلایل به نفع موکل و تحلیل مسائل حقوقی را دانسته باشد، آمادگی‌های مربوط به شروع پرونده را یاد گرفته و اکنون نوبت آن است که این مهارت‌ها را در میدان نبرد دادگاه نشان دهد، چون مهم‌ترین تجلی وکالت وکیل، حضور وی در دادگاه می‌باشد. 

در هر زمینه‌ای که نیاز به حل امور حقوقی داشته باشید، یک وکیل خوب و ماهر می‌تواند شما را در رسیدگی به پرونده‌ها و دفاع در دادگاه‌ها یاری دهد. اما چگونه می‌توانید وکیل خوبی را پیدا کنید؟ سخنوری و ارائه لایحه، بحث و استدلال با قاضی و اقناع وی، بحث و استدلال با اصحاب دعوا و در کل مدیریت پرونده همگی ازجمله مهارت‌هایی است که بهترین وکیل دادگستری در تهران باید داشته باشد.

بهترین وکیل در تهران - وکیل در تهران - وکیل حرفه ای در تهران

وکیل برای یک عملکرد موفق، باید در زمینه‌ای خاص تخصص داشته باشد و تجربه کافی را در آن زمینه  به دست آورده باشد. این باعث می‌شود وکیل بهترین استراتژی را در راستای حل پرونده شما انتخاب کند و به طور کلی، درک بهتری از مسائل و قوانین مربوطه داشته باشد.

وکیل باید دانش عمیقی در زمینه  حقوقی داشته باشد. او باید با قوانین جاری و تحولات جدید در حوزه حقوق آشنا باشد و بتواند این اطلاعات را به نفع موکل خود به کار ببرد. داشتن دانش قوی به وکیل امکان می‌دهد تا بهترین راه حل را برای مشکلات موکل ارائه دهد.

یک وکیل خوب باید توانایی تحلیل دقیق مسائل حقوقی را داشته باشد و بتواند استدلال منطقی و قوی ارائه دهد. او باید قادر باشد آراهای قانونی را به خوبی تحلیل کرده و به دفاع از حقوق موکلین خود پرداخته و استدلال‌های مناسبی را ارائه دهد تا به نتیجه مطلوب برسد.

وکلای خوب باید اخلاق حرفه‌ای و احترام به اصول حقوقی را حفظ نمایند. آن‌ها باید از حریم خصوصی موکل خود صیانت کنند و به مسائل حقوقی با رویکرد منصفانه و عادلانه نگریسته و عمل نمایند. این اخلاق حرفه‌ای به موکلین اعتماد بیشتری القا می‌کند.

 وکیل باید توانایی بالایی در برقراری ارتباط با موکلین و دیگر طرف‌های مرتبط با پرونده داشته باشد. مهارت‌های ارتباطی شامل توانایی گوش دادن فعال، پاسخگویی به سوالات موکل، بیان اطلاعات به صورت واضح و قابل درک و ارتباط مؤثر با طرف‌های دیگر می‌شود.

وکیل باید قادر باشد بهترین استراتژی را برای حل پرونده‌های حقوقی انتخاب کند و در صورت نیاز، نوآوری و راهکارهای خلاقانه ارائه دهد. او باید بتواند موکل خود را راهنمایی کند و با استفاده از استراتژی‌های مناسب و ارائه راهکارهای نو حل پرونده را میسر سازد.

 وکیل باید به موکلین خود وقت کافی اختصاص داده و در تمام مراحل پرونده به تمام تعهدات قانونی خود عمل کنند. آمادگی و تعهد به وکیل امکان می‌دهد تا به موکلین خود اطمینان و آرامش خاطر  بیشتری دهد و به صورت کامل در پرونده‌های حقوقی شان حضور داشته باشد.

وظیفه‌ی وکیل این است که اهداف موکل پرونده را شناسایی کرده تا متناسب با مصلحت موکل و اصول حرفه‌ای در پرونده رفتار کند. یک وکیل خوب می‌بایست از مسائل موضوعی مربوط به پرونده‌، قوانین حاکم بر موضوع و آرای وحدت رویه آگاهی داشته باشد تا بتواند رویه صحیح و اصولی قضایی را در موضوع تشخیص دهد.

بهترین وکیل در تهران باید نقاط مثبت و همچنین نقاط ضعف پرونده‌ای که در درست دارد را تشخیص داده تا بتواند برای پرونده‌ی خود استراتژی مناسب را در نظر بگیرد و در صدد حل آن باشد.

همچنین وکیل حرفه‌ای می‌بایست داستان پرونده‌ای را به شکلی ساده و قابل فهم در حضور دادگاه و قاضی بیان نماید، بهترین وکیل می‌بایست با اصول و قواعد حرفه‌ای و اخلاقی نیز آشنا باشد، بهترین وکیل در تهران باید از شیوه و زبانی مناسب برای آموزش موکل خود و همچنین شهود خود سود بجوید، باید نحوه سؤال پرسیدن از شاهد طرف مقابل را بداند همچنین یک وکیل حرفه‌ای رابطه‌ای کارآمد و اعتماد برانگیز با رییس دادگاه و با قاضی برقرار می‌کند.

وکیل در تهران

وکیل حرفه‌ای در تهران

وکیل حرفه‌ای در تهران یک حقوقدان با تجربه و تخصص است که در کمک موکلان خود در امور حقوقی و قضایی فعالیت می‌کند. وکلای حرفه‌ای دارای دانش و مهارت‌های قانونی است که آن‌ها را قادر می‌سازد در برابر مسائل حقوقی پیچیده و چالش برانگیز، به موکلان خود راهنمایی کنند و مدافعت کنند.

وکیل حرفه‌ای دارای وظایف و مسئولیت‌هایی است که می‌توان به بررسی پرونده‌های حقوقی موکلان، مشاوره حقوقی، نگارش قراردادها، نمایندگی در دادگاه‌ها، تحقیق و بررسی قوانین و مقررات و دفاع حقوقی اشاره کرد. آن‌ها تلاش می‌کنند تا بهترین راه حل را برای موکل خود پیدا کنند و در جهت حفظ حقوق و منافع موکلان فعالیت کنند.

وکیل حرفه‌ای در تهران، فن خطابه در دادگاه را می‌داند، همچنین فن استدلال کردن در دادگاه را با توجه به مستندات قانونی می‌داند. رمز موفقیت یک وکیل پایه یک دادگستری، فصاحت و بلاغت و سخنوری و اعتماد به ‌نفس در دادگاه است، به‌همین خاطر وکیل برتر باید قبل از شروع جلسه پرونده را کاملاً مطالعه کرده و نکات اصلی و وقایع و موارد و مستندات حقوقی و ماهوی را کاملا مشخص نماید تا به مصلحت موکل، اقدام نمایید.

وکیل حرفه‌ای، فردی است که دارای تخصص و تجربه حقوقی قوی است و در حوزه حقوق به طور حرفه‌ای فعالیت می‌کند. او نقش مشاور حقوقی را بر عهده دارد و مسئولیت رسیدگی به موارد حقوقی مختلف را بر عهده می‌گیرد. وکیل حرفه‌ای با داشتن دانش عمیق و تجربه لازم، به موکلان خود در رسیدگی به پرونده‌ها و حل و فصل مسائل حقوقی کمک می‌کند.

وکیل ماهر در تهران می‌بایست قوانین و مقررات و رویه‌های قضایی مرتبط با موضوع را برای موکل خود به زبان ساده توضیح دهد. بیان روان و واضح پرونده، توسط وکیل ماهر از جمله اقدامات بهترین وکیل است. این‌ که دانایی توانایی است یعنی ارائه‌ی راه‌ حل‌‌های حقوقی موثر و مفید، با تسلط به قوانین و رویه قضایی محاکم برای مساله موجود که هم به نفع و صلاح موکل است. همچنین مسئولیت وکیل حرفه‌ ای در تهران روشن کردن راه برای قاضی جهت احقاق حق موکل است.

وکیل ماهر در تهران با استناد به قوانین و مقررات و شناساندن رویه قضایی به موکل، ضمن نشان دادن تسلط به کار خود، باعث موفقیت وی در دادگاه می‌شود. همچنین نزد قاضی نیز درستکار شناخته خواهد شد و موکل به وی راحت‌تر اطمینان می‌کند.

بهترین وکیل در تهران : وکیل حرفه ای علاوه بر انجام وظایف خویش ،باید به نکات اساسی و مهم ذیل نیز توجه داشته باشد :

الف) ابتدا باید منظور و موضوع را به قاضی بفهماند و ذهن قاضی را روشن کند.
ب) وکیل ماهر باید علاقه و توجه قاضی را به گفته ها و استدلال خود جلب نماید.
پ) وکیل حاذق باید شک و تردید و ابهام را از روح و مغز قاضی دور کرده و آن را بصورت قطع و یقین نسبت به خواسته بر حق موکلش تغییرشکل دهد.
ت) وضوح در بیان دفاعیات ، وکیل خوب هرچه واضح تر مسایل را تشریح کند بهتر می تواند مقصود را به قاضی برساند، در این مورد دوهامل نویسنده زبردست فرانسوی بیان داردکه «این خوب نیست که به صورت مبهم و از موضوع واضح صحبت کردد، بلکه بهتر آن است که به صورتی واضح و شفاف از یک مورد مبهم بحث گردد»
ج) از همه مهمتر اینست که وکیل متخصص باید بتواند قاضی را با نظر خود هم عقیده نماید و او را به حقانیت گفته خود متقاعد سازد ،
بدیهی است که قدرت دفاع و نحوه استدلال و هنرو استعداد وکیل کاربلد تاثیر بسیار عمده ای در اظهار عقیده و قانع ساختن قاضی دادگاه دارد
تا با جمع موارد پیش گفته بتواند ، با دفاعی قاطع حکم مفید را به نفع موکل خود به دست آورد.

بهترین وکلا اینجاست

بهترین وکیل در تهران

تهران -شریعتی- بالاتر از میرداماد- ابتدای ظفر -پلاک 26

دفتر وکالت محمود قائدی
محمود قائدی بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکلا اینجاست

بهترین وکیل ملکی در تهران

تهران -شریعتی- بالاتر از میرداماد- ابتدای ظفر -پلاک 26

دفتر وکالت محمود قائدی

وکیل با تجربه در تهران

مشاوره با وکیل با تجربه در تهران بهترین راه حل برای جلوگیری از تضییع حقوق است. حجم پرونده‎‌ها این روزها بسیار بالا بوده به همین دلیل فهم و درک آن برای قاضی کار آسانی نیست بلکه سرشار از ابهام بوده و باعث اختلاف می‌گردد. علت حجیم بودن پرونده‌ها این است که آن‌ها شامل دلایلی از جمله: اسناد، اقرار، شهادت و نظرات کارشناسی هستند. یک وکیل با تجربه در تهران می‌تواند با بیانی شیوا و روا پرونده را به موضوعی آسان و قابل درک بیان کند تا بتواند برای قاضی قانع کننده باشد.

یکی از نکات مهم در انتخاب وکیل خوب، تخصص و تجربه او در زمینه‌ای است که شما نیاز دارید. وکلایی که در زمینه‌های خاصی مانند حقوق تجارت، حقوق خانواده، حقوق ملکی و غیره تخصص دارند به بهترین نحو می‌توانند پرونده شما را حل کنند.

ارتباط موثر وکیل و موکل از اهمیت بالاهمیتی برخوردار است. از روش‌های ارتباطی وکیل، مدت زمان پاسخگویی و در دسترس بودن وی مطلع شوید. همچنین، از ارتباط راحت و صریح با وکیل خود لذت ببرید تا در هنگام بحث و بررسی مسائل حقوقی، اطمینان داشته باشید که می‌توانید با او به خوبی همکاری کنید.

مطالعه بیشتر: وکیل ملکی

بیان شیوا و روا در دادگاه یک اصل مهم است که در فهم قاضی و همچنین راضی کردن او نقش اساسی دارد. در وحله‌ اول وکیل با تجربه در تهران می‌بایست به جمع آوری ادله و سپس تحلیل و تجزیه اطلاعات پرونده بپردازد. در مرحله‌ی بعد آن اطلاعات را در ترکیب و ساختاری که برای دادگاه محکمه پسند باشد ارائه دهد.

طراحی پرونده اصولی دارد که یک وکیل باتجربه در تهران می‌تواند آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. در مرحله‌ی سوم وکیل باید تصمیم به انتخاب استراتژی مناسب بگیرد که در نهایت به چه نحوی ادله طرف مقابل را محکوم کند و دلایل ادله را به نفع موکل خویش حاکم کند.

وکیل در تهران

درخواست وکیل در تهران

فرق یک وکیل با وکیل حرفه‌ای، مهارت اوست. وکیل حرفه‌ای حتما به تجارب و رویه‌های قضایی و شم وکالتی خود متکی است. وکیل خوب در تهران می‌بایست در قلمرو حقوقی حاکم در مسئله را برای قاضی روشن نماید. درخواست وکیل در تهران امروزه بسیار آسان است تنها کافی است با بهترین وکلا در تماس باشید.
بهترین وکیل تهران باید با شناسایی منابع اصلی حقوق از جمله قانون، رویه قضایی، نظریات مشورتی، آراء وحدت رویه و آرای صادره قوانین حاکم در مورد مساله را بداند.
وکیل می‌بایست در مورد سوال پرسیدن از طرف مقابل و همچنین از موکل خود تکنیک خاصی داشته باشد. در این صورت می‌تواند سوالات را می‌توان تحت عناوین زیر مطرح نمود:

تکنیک شش سؤالی :

 • کجا
 • چرا
 • چگونه
 • چه کسی
 • چه چیزی
 • چه زمانی

همچنین بهترین وکیل در تهران می‌بایست مهارت‌های مذاکره و مذاکره‌گری را بداند، مهارت‌های پیش‌از مذاکره و مهارت‌های هنگام مذاکره را نیز بداند. در این‌مورد باید مسلط به راهبرد متقاعدسازی باشد. بهترین وکیل می‌تواند به نفع موکل خود با تاکتیک و سبک مذاکره پرونده را حل ‌وفصل وبه نتیجه برساند.

بهترین وکیل در تهران

وکیل متخصص در تهران

پیدا کردن یک وکیل متخصص در تهران کار آسانی نیست. تخصص و تجربه وجه تمایز یک وکیل حرفه ای و یک وکیل معمولی است. وکیل حرفه ای و متخصص روند پرونده را به بهترین شکل پیش می‌برد و خیال موکل خود را آسوده می‌کند.

وکیل حرفه‌ای باید دارای مهارت‌های مذاکره، تحلیل حقوقی، تحقیق و کاوش، استدلال قانونی و ارائه دفاع موثر باشد. آن‌ها باید توانایی برقراری ارتباط مؤثر با موکلان خود را داشته باشند و قادر باشند به طور قانونی و حرفه‌ای به موضوعات و مشکلات حقوقی آن‌ها پاسخ دهند.

وکلای حرفه‌ای همچنین باید اخلاقیات حرفه‌ای را رعایت کنند و به احترام و حفظ محرمانگی اطلاعات موکلان خود توجه کنند. آن‌ها باید به صورت مستقل و بدون تعارض منافع عمل کنند و همواره منافع موکلان را در اولویت خود قرار دهند.

نقش وکیل متخصص در تهران بسیار مهم در حفظ عدالت و دسترسی به دادگاه‌ها دارد. آن‌ها با دانش و تجربه‌ی حقوقی خود، به موکلان خود کمک می‌کنند تا در مواجهه با مسائل قانونی، حقوق خود را به درستی دفاع کنند و به نتیجه‌ای عادلانه دست یابند.

مشاوره با بهترین وکیل در تهران

مشاوره با بهترین وکیل در تهران بهترین راه حل برای گشودن گره مشکل شماست. انتخاب یک وکیل خوب می‌تواند تأثیر بسیاری در موفقیت پرونده شما داشته باشد. مهم است که در انتخاب وکیل خود دقت کنید و با توجه به نیازها و موارد خاص خود، وکیلی را انتخاب کنید که بهترین خدمات حقوقی را به شما ارائه دهد.

بهترین وکلا آماده است تا مشاوره با بهترین وکیل در تهران را برای همه مرجعین خود فراهم کند. شما می‌توانید جهت دریافت وقت مشاوره با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

بهترین وکیل در تهران

هزینه بهترین وکیل در تهران

یکی از دغدغه مراجعین به وکیل بحث هزینه بهترین وکیل در تهران است. قطعا دریافت خدمات تخصصی نیازمند صرف هزینه است اما آنچه این هزینه را توجیه می‌کند گرفتن نتیجه و حل پرونده است.هر چه وکیل خبره تر و حرفه ای تر و متخصص تر باشد در حل پرونده بهتر عمل می‌کند. بنابراین صرف این هزینه در برابر گرفتن حق و حقوق بسیار معقول است. بهترین وکیل در تهران با تخصص و تجربه سالیان خود می‌تواند بهترین شانس شما برای گرفتن حق باشد. هزینه بهترین وکیل در تهران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله نوع پرونده، میزان تخصص وکیل مربوطه، روند حل پرونده و موارد این چنین.

هزینه‌های مربوط به خدمات حقوقی و وکالت در تهران متنوع و متغیر است و بستگی به فاکتورهای مختلفی از جمله تخصص و تجربه وکیل، نوع پرونده حقوقی، پیچیدگی موضوع، زمان و انجام کارها، میزان ساعات کاری و… دارد. به طور کلی، هزینه‌های وکالت در تهران می‌تواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان یا بیشتر نیز متغیر باشد. وکلا با توجه به تخصص و تجربه‌شان، معمولاً برای خدمات حقوقی مختلف قیمت‌گذاری متفاوتی دارند. به عنوان مثال، وکلای حقوق خانواده، وکلای کیفری، وکلای تجاری و… هزینه‌های مختلفی دارند. برای پیدا کردن بهترین وکیل در تهران، ابتدا باید نیازهای خود را بشناسید و سپس با مطالعه نظرات و تجربیات دیگران، مشاوره با افراد آشنا و اطلاعات دقیق‌تر درباره وکلا، بهترین انتخاب را برای خود انجام دهید. همچنین، قبل از انتخاب وکیل، می‌توانید با او در مورد هزینه‌های خدماتش صحبت کنید و قرارداد مناسبی برای همکاری بسته شود. در نهایت، هزینه بهترین وکیل در تهران بستگی به موارد گفته شده دارد و باید با توجه به نیازها و امکانات مالی خود، انتخاب مناسبی را انجام دهید.

چطور وکیل بگیریم

انتخاب یک وکیل در تهران شاید در نظر اول کار ساده ای به نظر برسد اما قطعا به نکات ویژه ای باید توجه کنید. اینکه چطور وکیل بگیریم به چند موضوع بستگی دارد.

متاسفانه در سیستم حقوق ایران پروانه وکالت به صورت تخصصی صادر نمی‌گردد. بنابراین پیدا کردن وکیل متخصص در هر یک از امور حقوقی کار ساده ای نیست. بهتر است برای یافتن یک وکیل حرفه ای متناسب با پرونده خود از آشنایان کمک بگیرید. درباره پرونده های موفق پرس و جو کنید و رزومه کاری وکیل انتخابی خود را بررسی کنید. 

علاوه بر این برخی وکلا مانند محمود قائدی به صورت تخصصی در یکی از رشته های حقوقی فعالیت می‌کنند. اگر چه که یک وکیل خوب بر تمام مبانی حقوقی اشراف کامل دارد اما تجربه و تخصص کافی در یک زمینه‌ی به خصوص، به وکیل ارجحیت می‌دهد.

مشاوره تلفنی با بهترین وکیل در تهران

برای مشاوره تلفنی با بهترین وکیل در تهران تنها کافی است با شماره تماس های ذیل تماس برقرار نمایید. بهترین وکلا با تیم مجرب درصدد آن است که بهترین و موثر ترین راهنمایی و مشاوره تلفنی را به شما ارائه دهد. 

راه‌های ارتباطی با تیم بهترین وکلا

آدرس ۲ : تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد
لوگو

وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکلا را دنبال کنید.

25 نظرات

 • قنبری

  10 تیر 1403 - 8:55 ب.ظ

  بهترین وکیل حرفه ای در تهران قطعا آقای وکیل محمود قائدی هستن.خیلی خوشحالیم که مشکل پرونده ما رو حل کردین.
  سپاس فراوان

 • حمیدرضا

  27 اردیبهشت 1403 - 12:04 ق.ظ

  وکیل خوب و ماهر ،چقدر خوبه که با تلاش و تجربه و پیگیری تون موجب موفقیت ما شدید بعد خدا امیدمون به شما بود ، همیشه و همیشه واستون دعا و آرزوی سلامتی داریم

 • سجاد صفوی

  4 اسفند 1402 - 11:20 ق.ظ

  وکیل خوب و محترم
  حال دلمون رو خوب کردی بخدا
  انشاالله هرچی از خدا میخوای بده بهت
  سجاد صفوی

 • قاضی زاده

  1 بهمن 1402 - 2:07 ب.ظ

  ممنون از رسیدگی شما وکیل خوب ،به امید موفقیتتون .همیشه پیروز و سربلند

 • Moradi

  27 دی 1402 - 10:41 ق.ظ

  بهترین وکیل در تهران هستید واقعا ممنونم ازتون خداروشکر که پرونده به نفع ما تموم شد.
  حرف ندارین
  بهترین وکیل تهران آقای محمود قائدی از زحماتتون متشکرم.

 • شاهدی

  15 آبان 1402 - 11:21 ب.ظ

  سپاس و تشکر از زحمتی که کشیدید صبورانه ..
  آرزوی توفیق روز افزون برای حضرتعالی

 • جوادی

  25 شهریور 1402 - 12:22 ق.ظ

  مرسی از مشاوره صحیحتون آقای وکیل محترم . لطف کردید
  آرزوی سلامتی

  • محمود قائدی

   26 شهریور 1402 - 2:03 ب.ظ

   خواهش می‌کنم، با آرزوی موفقیت و سعادت برای شما هم‌وطن

 • اسماعیل زاده

  9 شهریور 1402 - 9:28 ب.ظ

  با وکلای متعددی مشورت کردم، اما ایشون وکیل کاربلد و کار درستی هستند

 • علییخانی

  2 مرداد 1402 - 10:10 ق.ظ

  وکیل محترم جناب قائدی
  تدبیر و پیگیری حقوقی حضرتعالی موجب جلوگیری از تضییع حقوق حقه مجموعه گردید
  همراهیتان با مجموعه آریان سازه را ارج می نهیم.
  علیخانی

  • محمود قائدی

   19 مرداد 1402 - 1:39 ب.ظ

   ضمن عرض تبریک، پیگیری حقوق شما را وظیفه‌ی خود می‌دانستم
   موفق و پیروز باشید.

 • نادر بزرگ نیا

  16 خرداد 1402 - 5:57 ب.ظ

  تقدیر و تشکر از شما وکیل خوب که با تلاش صادقانه همراه من بودید ،بی نهایت متشکرم و از خداوند توفیق روز افزون برای جنابعالی خواستارم.

  • محمود قائدی

   19 مرداد 1402 - 1:36 ب.ظ

   وقت بخیر آقای بزرگ نیا عزیز
   ممنون از شما، موفق و موید باشید

 • مریم حکیمی راد

  9 خرداد 1402 - 11:02 ب.ظ

  تشکر به خاطر مهارتی که داشتید و تشکر به خاطر وقتی که گذاشتید و نتیجه خوبی که گرفتیم .وکیل قائدی محترم
  ،خداوند حفظتون کنه

  • محمود قائدی

   12 خرداد 1402 - 7:29 ق.ظ

   سلام خانم حکیمی
   ضمن عرض تبریک، موفق و موید باشید

 • محمد داوری

  4 خرداد 1402 - 11:59 ق.ظ

  بسیار وکیل پیگیر و متعهدی هستند ، به لطف خدا و همراهی ایشون حقمون رو گرفتیم،
  آرزو میکنم همیشه سلامت باشند،عدالت روی خودشو همیشه نشون میده

 • میلاد عسگرزاده

  27 اردیبهشت 1402 - 11:31 ب.ظ

  وکیل حاذق ی هستند .چندیدن بار با آقای قائدی مشاوره داشتم،بهترین وکیل هستند و راه حل حقوقی مفیدی رو مطرح کردن.
  امیدوارم همیشه موفق باشید

 • مهدی مبین

  23 اردیبهشت 1402 - 11:04 ق.ظ

  سلام
  تیم بهترین وکلا بسیار وقت شناس و با تجربه هستند.
  از آقای قائدی نیز نهایت تشکر را دارم.

 • سیدمجید حسینی

  22 اردیبهشت 1402 - 4:42 ب.ظ

  سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای قائدی
  لازم دانستم از شما و تیم بسیار مجربتان نهایت تشکر و قدردانی را به عمل بیاورم.

  • محمود قائدی

   22 اردیبهشت 1402 - 4:47 ب.ظ

   سلام آقای حسینی عزیز
   خواهش می‌کنم، موفق و موید باشید

 • محسن کدیور

  11 اردیبهشت 1402 - 7:06 ب.ظ

  عالی

پیام بگذارید

فهرست مطالب