وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران کیست؟

وکیل خوب علاوه‌ بر تسلط به قوانین و رویه قضایی محاکم، بایستی مصلحت موکل را رعایت نموده و با یافتن نقاط قوت و نقاط ضعف پرونده، مساله را کاملاً با قوانین بررسی نماید. همچنین وکیل خوب می‌بایست از قدرت بیان و منطق و استدلال کافی برخوردار باشد تا با انطباق موضوع با قانون و رویه دادگاه‌ها، بهترین راه‌حل قانونی را به نفع موکل خویش بکار گیرد.
بدین سان لازمه دفاع پیروزمندانه بررسی همه جانبه و پیش‌بینی امور حتمی و محتمل می‌باشد، تا با تدبیر و آمادگی و اتخاذ تاکتیک‌های مناسب پرونده را به بهترین روش پیگیری نماید.
با این‌ همه بهترین وکیل در تهران می‌تواند با تکیه بر تجربه و تخصص خویش با تعهد و مسئولیت‌پذیری، بهترین نتیجه را برای موکل خویش به ارمغان آورد.

بهترین وکیل در تهران

از جمله مشخصات بهترین وکیل در تهران هنر وکیل در حضور در دادگاه است، وکیل خوب باید مهارت‌هایی را پیش از دادگاه و یا حین دادگاه در پیش بگیرد زیرا که با مهارت‌ها احتمال پیروزی حاصل می‌شود وقتی وکیل مهارت‌های مصاحبه با موکل و جمع بندی مدارک و دلایل به نفع موکل و تحلیل مسائل حقوقی را دانسته باشد آمادگی‌های مربوط به شروع پرونده را یاد گرفته و اکنون نوبت آن است که این مهارت‌ها را در میدان نبرد دادگاه نشان دهد، چون مهم‌ترین تجلی وکالت وکیل، حضور وی در دادگاه می‌باشد.
سخنوری و ارائه لایحه، بحث و استدلال با قاضی و اقناع وی، بحث و استدلال با اصحاب دعوا و در کل مدیریت پرونده همگی ازجمله مهارت‌هایی است که بهترین وکیل دادگستری در تهران باید داشته باشد.

وظیفه‌ی وکیل این است که اهداف موکل پرونده را شناسایی کرده تا متناسب با مصلحت موکل و اصول حرفه‌ای در پرونده رفتار کند. یک وکیل خوب می‌بایست از مسائل موضوعی مربوط به پرونده‌، قوانین حاکم بر موضوع و آرای وحدت رویه آگاهی داشته باشد تا بتواند رویه صحیح و اصولی قضایی را در موضوع تشخیص دهد.

بهترین وکیل در تهران باید نقاط مثبت و همچنین نقاط ضعف پرونده‌ای که در درست دارد را تشخیص داده تا بتواند برای پرونده‌ی خود استراتژی مناسب را در نظر بگیرد و در صدد حل آن باشد.

همچنین وکیل حرفه‌ای می‌بایست داستان پرونده‌ای را به شکلی ساده و قابل فهم در حضور دادگاه و قاضی بیان نماید، بهترین وکیل می‌بایست با اصول و قواعد حرفه‌ای و اخلاقی نیز آشنا باشد، بهترین وکیل در تهران باید از شیوه و زبانی مناسب برای آموزش موکل خود و همچنین شهود خود سود بجوید، باید نحوه سؤال پرسیدن از شاهد طرف مقابل را بداند همچنین یک وکیل حرفه‌ای رابطه‌ای کارآمد و اعتماد برانگیز با رییس دادگاه و با قاضی برقرار می‌کند.

وکیل در تهران

وکیل حرفه‌ای در تهران

وکیل حرفه‌ای در تهران، فن خطابه در دادگاه را می‌داند، همچنین فن استدلال کردن در دادگاه را با توجه به مستندات قانونی می‌داند. رمز موفقیت یک وکیل پایه یک دادگستری، فصاحت و بلاغت و سخنوری و اعتماد به ‌نفس در دادگاه است، به‌همین خاطر وکیل برتر باید قبل از شروع جلسه پرونده را کاملاً مطالعه کرده و نکات اصلی و وقایع و موارد و مستندات حقوقی و ماهوی را کاملا مشخص نماید تا به مصلحت موکل، اقدام نمایید.

وکیل ماهر در تهران می‌بایست قوانین و مقررات و رویه‌های قضایی مرتبط با موضوع را برای موکل خود به زبان ساده توضیح دهد. بیان روان و واضح پرونده، توسط وکیل ماهر از جمله اقدامات بهترین وکیل است. این‌ که دانایی توانایی است یعنی ارائه‌ی راه‌ حل‌‌های حقوقی موثر و مفید، با تسلط به قوانین و رویه قضایی محاکم برای مساله موجود که هم به نفع و صلاح موکل است. همچنین مسئولیت وکیل حرفه‌ ای در تهران روشن کردن راه برای قاضی جهت احقاق حق موکل است.

وکیل ماهر در تهران با استناد به قوانین و مقررات و شناساندن رویه قضایی به موکل، ضمن نشان دادن تسلط به کار خود، باعث موفقیت وی در دادگاه می‌شود. همچنین نزد قاضی نیز درستکار شناخته خواهد شد و موکل به وی راحت‌تر اطمینان می‌کند.

وکیل با تجربه در تهران

حجم پرونده‎‌ها این روزها بسیار بالا بوده به همین دلیل فهم و درک آن برای قاضی کار آسانی نیست بلکه سرشار از ابهام بوده و باعث اختلاف می‌گردد. علت حجیم بودن پرونده‌ها این است که آن‌ها شامل دلایلی از جمله: اسناد، اقرار، شهادت و نظرات کارشناسی هستند. یک وکیل با تجربه در تهران می‌تواند با بیانی شیوا و روا پرونده را به موضوعی آسان و قابل درک بیان کند تا بتواند برای قاضی قانع کننده باشد.

بیان شیوا و روا در دادگاه یک اصل مهم است که در فهم قاضی و همچنین راضی کردن او نقش اساسی دارد. در وحله‌ اول وکیل با تجربه در تهران می‌بایست به جمع آوری ادله و سپس تحلیل و تجزیه اطلاعات پرونده بپردازد. در مرحله‌ی بعد آن اطلاعات را در ترکیب و ساختاری که برای دادگاه محکمه پسند باشد ارائه دهد.

طراحی پرونده اصولی دارد که یک وکیل باتجربه در تهران می‌تواند آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. در مرحله‌ی سوم وکیل باید تصمیم به انتخاب استراتژی مناسب بگیرد که در نهایت به چه نحوی ادله طرف مقابل را محکوم کند و دلایل ادله را به نفع موکل خویش حاکم کند.

وکیل حرفه ای در تهران
بهترین وکیل در تهران کیست؟

درخواست وکیل در تهران

فرق یک وکیل با وکیل حرفه‌ای، مهارت اوست. وکیل حرفه‌ای حتما به تجارب و رویه‌های قضایی و شم وکالتی خود متکی است. وکیل خوب در تهران می‌بایست در قلمرو حقوقی حاکم در مسئله را برای قاضی روشن نماید.
بهترین وکیل تهران باید با شناسایی منابع اصلی حقوق از جمله قانون، رویه قضایی، نظریات مشورتی، آراء وحدت رویه و آرای صادره قوانین حاکم در مورد مساله را بداند.
وکیل می‌بایست در مورد سوال پرسیدن از طرف مقابل و همچنین از موکل خود تکنیک خاصی داشته باشد. در این صورت می‌تواند سوالات را می‌توان تحت عناوین زیر مطرح نمود:

تکنیک شش سؤالی :

 • کجا
 • چرا
 • چگونه
 • چه کسی
 • چه چیزی
 • چه زمانی

همچنین بهترین وکیل در تهران می‌بایست مهارت‌های مذاکره و مذاکره‌گری را بداند، مهارت‌های پیش‌از مذاکره و مهارت‌های هنگام مذاکره را نیز بداند. در این‌مورد باید مسلط به راهبرد متقاعدسازی باشد. بهترین وکیل می‌تواند به نفع موکل خود با تاکتیک و سبک مذاکره پرونده را حل ‌وفصل وبه نتیجه برساند.

راه‌های ارتباطی با تیم بهترین وکلا

آدرس ۲ : تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد
لوگو بهترین وکلا

وکیل پایه یک دادگستری

18 نظرات

 • جوادی

  25 شهریور 1402 - 12:22 ق.ظ

  مرسی از مشاوره صحیحتون آقای وکیل محترم . لطف کردید
  آرزوی سلامتی

  • محمود قائدی

   26 شهریور 1402 - 2:03 ب.ظ

   خواهش می‌کنم، با آرزوی موفقیت و سعادت برای شما هم‌وطن

 • علییخانی

  2 مرداد 1402 - 10:10 ق.ظ

  وکیل محترم جناب قائدی
  تدبیر و پیگیری حقوقی حضرتعالی موجب جلوگیری از تضییع حقوق حقه مجموعه گردید
  همراهیتان با مجموعه آریان سازه را ارج می نهیم.
  علیخانی

  • محمود قائدی

   19 مرداد 1402 - 1:39 ب.ظ

   ضمن عرض تبریک، پیگیری حقوق شما را وظیفه‌ی خود می‌دانستم
   موفق و پیروز باشید.

 • نادر بزرگ نیا

  16 خرداد 1402 - 5:57 ب.ظ

  تقدیر و تشکر از شما وکیل خوب که با تلاش صادقانه همراه من بودید ،بی نهایت متشکرم و از خداوند توفیق روز افزون برای جنابعالی خواستارم.

  • محمود قائدی

   19 مرداد 1402 - 1:36 ب.ظ

   وقت بخیر آقای بزرگ نیا عزیز
   ممنون از شما، موفق و موید باشید

 • مریم حکیمی راد

  9 خرداد 1402 - 11:02 ب.ظ

  تشکر به خاطر مهارتی که داشتید و تشکر به خاطر وقتی که گذاشتید و نتیجه خوبی که گرفتیم .وکیل قائدی محترم
  ،خداوند حفظتون کنه

  • محمود قائدی

   12 خرداد 1402 - 7:29 ق.ظ

   سلام خانم حکیمی
   ضمن عرض تبریک، موفق و موید باشید

 • محمد داوری

  4 خرداد 1402 - 11:59 ق.ظ

  بسیار وکیل پیگیر و متعهدی هستند ، به لطف خدا و همراهی ایشون حقمون رو گرفتیم،
  آرزو میکنم همیشه سلامت باشند،عدالت روی خودشو همیشه نشون میده

 • میلاد عسگرزاده

  27 اردیبهشت 1402 - 11:31 ب.ظ

  وکیل حاذق ی هستند .چندیدن بار با آقای قائدی مشاوره داشتم،بهترین وکیل هستند و راه حل حقوقی مفیدی رو مطرح کردن.
  امیدوارم همیشه موفق باشید

 • مهدی مبین

  23 اردیبهشت 1402 - 11:04 ق.ظ

  سلام
  تیم بهترین وکلا بسیار وقت شناس و با تجربه هستند.
  از آقای قائدی نیز نهایت تشکر را دارم.

 • سیدمجید حسینی

  22 اردیبهشت 1402 - 4:42 ب.ظ

  سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای قائدی
  لازم دانستم از شما و تیم بسیار مجربتان نهایت تشکر و قدردانی را به عمل بیاورم.

  • محمود قائدی

   22 اردیبهشت 1402 - 4:47 ب.ظ

   سلام آقای حسینی عزیز
   خواهش می‌کنم، موفق و موید باشید

 • محسن کدیور

  11 اردیبهشت 1402 - 7:06 ب.ظ

  عالی

پیام بگذارید