دفتر وکالت محمود قائدی

behtarin-vokala@gmail.com

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

درباره بهترین وکلا

درباره ما : فرق یک وکیل با وکیل حرفه‌ای، مهارت اوست. وکیل حرفه‌ای در تهران حتما به تجارب و رویه‌های قضایی و شم وکالتی خود متکی است و می‌بایست در قلمرو حقوقی حاکم در مسئله را برای قاضی روشن نماید.

بهترین وکیل تهران باید با شناسایی منابع اصلی حقوق از جمله قانون – رویه قضایی – نظریات مشورتی و آراء وحدت رویه – و آرای صادره قوانین حاکم در مورد مساله را  بداند.

بهترین وکیل می‌بایست در مورد سوال پرسیدن از طرف مقابل و همچنین از موکل خود تکنیک خاصی داشته باشد، که این سوالات را می‌توان تحت عناوین زیر مطرح نمود:

تکنیک شش سؤالی : 1- چه کسی 2- چه چیزی 3- چه زمانی 4- کجا 5- چرا 6- چگونه

همچنین بهترین وکیل در تهران می‌بایست مهارت‌های مذاکره و مذاکره‌گری را بداند و مهارت‌های پیش‌ از مذاکره و مهارت‌های هنگام مذاکره را نیز بداند. در این‌ مورد باید مسلط به راهبرد متقاعدسازی باشد تا به نفع موکل خود با تاکتیک و سبک مذاکره پرونده را حل ‌و فصل و به نتیجه برساند.

محمود قائدی درباره ما
وکالت در امور بین الملل
وکالت در امور شرکت‌ها
وکالت در امور خانواده
وکالت در امور حقوقی
وکالت در امور کیفری
وکالت در امور ملکی

دفتر وکالت محمود قائدی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکلا با همکاری بهترین وکلای باتجربه و مسئولیت‌پذیر جهت پیگیری تا حصول نتیجه همراه شما خواهد بود.

 

دفتر وکالت محمود قائدی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکلا

با دانش و تجربه و مهارت‌های عالی ,پیگیری و تعهد و با تکیه‌ بر خلاقیت‌ها فردی و گروهی ، جهت قبول وکالت در دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی و دعاوی خانوادگی اعلام آمادگی می نماید.
دعاوی حقوقی ازجمله : دعاوی ملکی – دعاوی ثبتی – املاک و اراضی – املاک و مستغلات – کمیسیون ماده 100 شهرداری -قراردادها – الزام به تنظیم سند – ابطال سند – ابطال مبایعه‌نامه – ابطال اجراییه – اعتراض ثالث – دعاوی مشارکت در ساخت – دعاوی سرقفلی – دعاوی حق کسب و پیشه – خلع‌ید – اسناد تجاری – چک – و…

دعاوی کیفری از جمله: کلاهبرداری – فروش مال غیر – تغییر کاربری – جعل واستفاده از سند مجعول – قتل – قتل شبه عمد-مواد مخدر – دفاع از پزشک در جرائم پزشکی – دفاع از مداخله در امور پزشکی – بهترین وکیل دفاع از متهم – وکیل دادسرای ارشاد- وکیل دادسرا – وکیل فیشینگ – رابطه نامشروع – ،و …

دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق توافقی – اجرای مهریه – اجرای مهریه از طریق اجرای اسناد رسمی – انحصار وراثت- تقسیم و فروش مال مشاع -تحریر و تقسیم ترکه ، با کادری باتجربه و متخصص شامل بهترین وکیل پایه یک دادگستری با همکاری برترین وکلا در تهران، با تلفیق توانمندی‌های علمی و تجربی و اجرایی، خدمات وکالتی را به کلیه اشخاص و شرکت‌های حقوقی با تکیه ‌بر تکنیک‌های خاص حقوقی ارائه می‌نماید.

 

همکاران ما

محمود قائدی درباره ما

محمود قائدی وکیل پایه یک دادگستری

اسلامی مهر

مسعود اسلامی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکلا را دنبال کنید.