وکیل در تهران

دفتر وکالت محمود قائدی دارای بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می‌باشد. وکلای ما تا انتهای مسیر با شما همراه خواهد بود تا بهترین نتیجه را بدست آورید. کافیست با ما تماس بگیرید: ۲۲۰۱۵۳۷ ۰۹۱۲

بهترین وکیل در تهران

مشخصات بهترین وکیل در تهران مهم‌ترین هنر وکیل حضور در دادگاه است، وکیل خوب باید مهارت‌هایی را پیش از دادگاه و یا حین دادگاه در پیش بگیرد زیرا که با مهارت‌ها احتمال پیروزی حاصل می‌شود وقتی وکیل مهارت‌های مصاحبه با موکل و جمع بندی مدارک و دلایل به نفع موکل و تحلیل مسائل حقوقی را دانسته باشد آمادگی‌های مربوط به شروع پرونده را یاد گرفته و اکنون نوبت آن است که این مهارت‌ها را در میدان نبرد دادگاه نشان دهد، چون مهم‌ترین تجلی وکالت وکیل، حضور وی در دادگاه می‌باشد.
سخنوری و ارائه لایحه، بحث و استدلال با قاضی و اقناع وی، بحث و استدلال با اصحاب دعوا و در کل مدیریت پرونده همگی ازجمله مهارت‌هایی است که بهترین وکیل دادگستری در تهران باید داشته باشد.

وظیفه‌ی وکیل این است که اهداف موکل پرونده را شناسایی کرده تا متناسب با مصلحت موکل و اصول حرفه‌ای در پرونده رفتار کند بهترین وکلا می‌بایست مسائل موضوعی مربوط به پرونده و همچنین قوانین حاکم و آرای وحدت رویه و رویه قضایی را در موضوع تشخیص دهد، بهترین وکیل باید نقاط قوت و نقاط ضعف پرونده موکل خود و طرف مقابل را شناسایی نماید، و برای پرونده خود استراتژی داشته باشد.

وکیل در تهران

همچنین وکیل حرفه‌ای می‌بایست داستان پرونده‌ای را به شکلی ساده و قابل فهم در حضور دادگاه و قاضی بیان نماید، بهترین وکیل می‌بایست با اصول و قواعد حرفه‌ای و اخلاقی نیز آشنا باشد، بهترین وکیل در تهران باید از شیوه و زبانی مناسب برای آموزش موکل خود و همچنین شهود خود سود بجوید، باید نحوه سؤال پرسیدن از شاهد طرف مقابل را بداند همچنین یک وکیل حرفه‌ای رابطه‌ای کارآمد و اعتماد برانگیز با رییس دادگاه و با قاضی برقرار می‌کند.

وکیل حرفه‌ای در تهران

وکیل حرفه‌ای در تهران، فن خطابه در دادگاه را می‌داند، همچنین فن استدلال کردن در دادگاه را با توجه به مستندات قانونی می‌داند. رمز موفقیت یک وکیل پایه یک دادگستری، فصاحت و بلاغت و سخنوری و اعتماد به ‌نفس در دادگاه است، به‌همین خاطر وکیل برتر باید قبل از شروع جلسه پرونده را کاملاً مطالعه کرده و نکات اصلی و وقایع و موارد و مستندات حقوقی و ماهوی را کاملا مشخص نماید تا به مصلحت موکل، اقدام نمایید.

وکیل ماهر در تهران می‌بایست قوانین و مقررات و رویه‌های قضایی مرتبط با موضوع را برای موکل خود به زبان ساده توضیح دهد. بیان روان و واضح پرونده، توسط وکیل ماهر از جمله اقدامات بهترین وکیل است. این‌ که دانایی توانایی است یعنی ارائه‌ی راه‌ حل‌‌های حقوقی موثر و مفید، با تسلط به قوانین و رویه قضایی محاکم برای مساله موجود که هم به نفع و صلاح موکل است. همچنین مسئولیت بهترین وکیل در تهران روشن کردن راه برای قاضی جهت احقاق حق موکل است.

وکیل ماهر در تهران با استناد به قوانین و مقررات و شناساندن رویه قضایی به موکل، ضمن نشان دادن تسلط به کار خود، باعث موفقیت وی در دادگاه می‌شود. همچنین نزد قاضی نیز خواهد شد و موکل به وی راحت‌تر اطمینان می‌کند.

وکیل با تجربه در تهران

معمولاً پرونده‌ها از دلایلی مثل اسناد، شهادت، اقرار و نظریات کارشناسی سرشارند. به‌همین دلیل حجم آن‌ها زیاد است، این حجم پرونده در فهم آن برای قاضی، باعث ابهام و اختلاف می‌گردد. چرا که وقایع پرونده به‌صورت گزارش کاری که بسیار سنگین است به‌نظر قاضی می‌رسد. این مشکل را بهترین وکیل در تهران می‌تواند با بیانی شیوا و جذاب حل نماید. با بیانی روایی پرونده را به‌صورت موضوعی آسان در قالبی منظم به‌هم بپیوندد، که قانع‌کننده باشد.

بیان روایی پرونده در دادگاه‌ها یک اصل بسیار مهم تلقی می‌شود که در اقناع و راضی کردن و راضی شدن قاضی نقش بسیار مهمی را دارد. وکیل حرفه‌ای در تهران باید در مرحله اول کار جمع‌آوری ادله، تجزیه ‌و تحلیل اطلاعات پرونده را انجام دهد. در مرحله بعدی کار، ترکیب آن اطلاعات در ساختاری محکمه‌ پسند به دادگاه ارائه شود.

این طراحی پرونده مراحل و اصول بسیار مهمی دارد که وکیل حرفه‌ای در تهران می‌تواند آن‌ها را انجام دهد. در مرحله بعد وکیل حرفه‌ای باید تصمیم بگیرد که چه دفاع و استراتژی را در پیش بگیرد. چگونه ادله طرف مقابل خود را محکوم و دلایل خود را به نفع موکل خویش حاکم نمایند.

درخواست وکیل در تهران

فرق یک وکیل با وکیل حرفه‌ای، مهارت اوست. وکیل حرفه‌ای حتما به تجارب و رویه‌های قضایی و شم وکالتی خود متکی است. وکیل خوب در تهران می‌بایست در قلمرو حقوقی حاکم در ممسئله را برای قاضی روشن نماید.
بهترین وکیل تهران باید با شناسایی منابع اصلی حقوق از جمله قانون، رویه قضایی، نظریات مشورتی، آراء وحدت رویه و آرای صادره قوانین حاکم در مورد مساله را بداند.
وکیل می‌بایست در مورد سوال پرسیدن از طرف مقابل و همچنین از موکل خود تکنیک خاصی داشته باشد. در این صورت می‌تواند سوالات را می‌توان تحت عناوین زیر مطرح نمود:

تکنیک شش سؤالی :

 • کجا
 • چرا
 • چگونه
 • چه کسی
 • چه چیزی
 • چه زمانی

همچنین بهترین وکیل در تهران می‌بایست مهارت‌های مذاکره و مذاکره گری را بداند، مهارت‌های پیش‌از مذاکره و مهارت‌های هنگام مذاکره را نیز بداند. در این‌مورد باید مسلط به راهبرد متقاعدسازی باشد. بهترین وکیل می‌تواند به نفع موکل خود با تاکتیک و سبک مذاکره پرونده را حل ‌وفصل وبه نتیجه برساند.


دفتر وکالت بهترین وکلامی‌توانید ما را در پیک پارسی دنبال کنید.

شماره تماس و آدرس بهترین وکیل ملکی در تهران:

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۲۰۱۵۳۷
تلفن همراه: ۰۹۱۲۲۲۰۱۵۳۷

آدرس۱ : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶
آدرس۲ : تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد


 

10 نظرات

 • محمد داوری

  4 خرداد 1402 - 11:59 ق.ظ

  بسیار وکیل پیگیر و متعهدی هستند ، به لطف خدا و همراهی ایشون حقمون رو گرفتیم،
  آرزو میکنم همیشه سلامت باشند،عدالت روی خودشو همیشه نشون میده

 • میلاد عسگرزاده

  27 اردیبهشت 1402 - 11:31 ب.ظ

  وکیل حاذق ی هستند .چندیدن بار با آقای قائدی مشاوره داشتم،بهترین وکیل هستند و راه حل حقوقی مفیدی رو مطرح کردن.
  امیدوارم همیشه موفق باشید

 • مهدی مبین

  23 اردیبهشت 1402 - 11:04 ق.ظ

  سلام
  تیم بهترین وکلا بسیار وقت شناس و با تجربه هستند.
  از آقای قائدی نیز نهایت تشکر را دارم.

 • سیدمجید حسینی

  22 اردیبهشت 1402 - 4:42 ب.ظ

  سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای قائدی
  لازم دانستم از شما و تیم بسیار مجربتان نهایت تشکر و قدردانی را به عمل بیاورم.

  • محمود قائدی

   22 اردیبهشت 1402 - 4:47 ب.ظ

   سلام آقای حسینی عزیز
   خواهش می‌کنم، موفق و موید باشید

 • محسن کدیور

  11 اردیبهشت 1402 - 7:06 ب.ظ

  عالی

پیام بگذارید