دفتر وکالت محمود قائدی

behtarin-vokala@gmail.com

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

جهت مشاوره حقوقی با بهترین وکلا در تماس باشید

تماس با ما : برای بهره بردن از تجربیات بهترین وکیل در تهران/ میرداماد می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

آدرس دفتر وکالت بهترین وکلا:

آدرس ۱: تهران، میرداماد، ظفر، خیابان نفت شمالی
آدرس ۲: تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد

تماس با بهترین وکلا:

۰۹۱۲۲۲۰۱۵۳۷

ایمیل بهترین وکلا:

behtarin-vokala@gmail.com
نقشه بهترین وکلا تماس با ما

تماس با ما: برای داشتن بهترین وکیل در امور و برخورداری از تجارب آن ها در حل مشکلات حقوقی کیفری و ملکی خود با ما با شماره ی  ۲۲۰۱۵۳۷ ۰۹۱۲ در تماس باشید. 

بهترین وکلا را دنبال کنید.

تیم بهترین وکلا در تهران – بهترین وکیل در میرداماد – بهترین وکیل در سعادت آباد

با کادری باتجربه و متخصص شامل بهترین وکیل پایه یک دادگستری با همکاری بهترین وکلا در تهران، با تلفیق توانمندی‌های علمی و تجربی و اجرایی، خدمات وکالتی را به کلیه اشخاص و شرکت‌های حقوقی با تکیه ‌بر تکنیک‌های خاص حقوقی ارائه می‌نماید.

با دانش و تجربه و مهارت‌های عالی، پیگیری و تعهد و با تکیه‌ بر خلاقیت‌های فردی و گروهی، جهت قبول وکالت در دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی و دعاوی خانوادگی بهترین وکلا اعلام  آمادگی می‌نماید.

خدمات ما عبارت اند از :

وکیل شرکت – وکیل ملکیوکیل کلاه برداریوکیل جرایم سایبریوکیل حقوقیوکیل پایه یک دادگستریوکیل کسب و پیشه  – وکیل سرقفلیوکیل ماده 100 شهرداریوکیل کیفری  و غیر ذلک برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس حاصل فرمایید.

وکیل پایه یک دادگستری  در جریان دفاع باید موقع شناس بوده و در رفتار و گفتار خود کاملاً مسلط باشد. موقعیت دادگاه و روحیه دادرسان را به خوبی بسنجد ،آنجا که دادرسان را مهیا می بیند با شدت و حرارت بیشتر صحبت کند و هر وقت باید مخالفت ورزد، نرمش و سازش پیشه سازد.

گاهی حمله و زمانی عقب نشینی ،یك جا عبوس و خشن و گزنده باشد و جای دیگر بذله گر و مهربان و حتی اگر لازم باشد ساکت و آرام و بدون حرکت .

 و خلاصه وکیل مدافع در موقع دفاع نه تنها باید مواظب حرکات و رفتار و آهنگ صدای خود بوده و نقش خود را به خوبی بازی کند بلکه باید بتواند خود رابه جای شنونده بگذارد و عکس العمل و موقعیت او را هم بخوبی درک کند.

 

با اعتماد به توانایی های وکیل  پایه یک دادگستری دربه کارگیری تکنیکهای اشاره شده میتوانید بهترین نتیجه را برای وضعیت حقوقی خود به دست آورید

همین حالا با ما تماس بگیرید.

فهرست مطالب