دفتر وکالت محمود قائدی

behtarin-vokala@gmail.com

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر، پلاک ۲۶

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹

وکیل ملکی

وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی در تهران یا وکیل دعاوی ملکی در تهران به شخصی گفته می‌شود که متخصص و وارد به مسائل حقوقی ملک باشد. همچنین با تجربه در مشورت دادن و دانا در پیدا کردن راه حل‌های مشکل ملکی باشد.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد. دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است که به نوعی در  ارتباط بین اموال غیر منقول و  مالکیت انسان مربوط می شوند.  اموال به دو دسته اموال منقول ( قابل نقل و انتقال از قبیل ماشین لوازم برقی  ازار آلات میز و صندلی و…) و اموال غیر منقول تقسیم می شوند.

اموال غیر منقول به اموالی گفته می شود که امکان جابجایی و نقل مکان ندارند از جمله زمین ، خانه مغازه ، باغ  و …

وکیل ملکی در تهران وکیلی است که در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول و اراضی تخصص و مهارت دارد. به منظور انجام امور وکالتی، وکیل نیاز به دانش، تجربه و تخصص است. نیاز به این موارد در پرونده‌ها و موضوعات ملکی که از پیچیدگی و ظرافت خاصی برخوردار است بیشتر مورد توجه است.

دعاوی ملکی از پیچیده‌ترین دعاوی هستند که تجربه و مهارت بسیار زیادی  برای بررسی آن‌ها نیاز است. که دفتر وکالت محمود قائدی متشکل از وکلای برتر و وکلای باسابقه و مسلط به قوانین ملکی و ثبتی می‌توانند بهترین و سریعترین راه حل‌های حقوقی را برای موکلین خود ارائه و مطرح نمایند.

مطالعه بیشتر: دعاوی ملکی

حجم فراوان قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی و دعاوی املاک و مستغلات، رویه‌های قضایی متفاوت محاکم در رسیدگی به دعاوی ملکی نیازمند بهترین وکیل ملکی در تهران می‌باشد و همچنین عدم آگاهی اکثر مردم در این خصوص موجب می‌شود فرایند رسیدگی دعاوی ملکی طولانی‌تر شود و در بیشتر مواقع این پرونده‌ها و این مشکلات  با شکست مواجه می‌گردد و حق فرد پایمال و از بین خواهد رفت.
وکالت در دعاوی ملکی، توسط بهترین وکلا منجر به طرح دعاوی حقوقی و موفقیت و بهترین نتیجه در محاکم  را شامل می‌گردد.

بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران برای ارائه بهترین مشاوره به موکلان خود باید همیشه اطلاعات حقوقی خود را آپدیت و به روز نگه دارد. و همه تلاش خود را برای رسیدگی به پرونده به نحو احسن بکار گیرد.

وکیل ملکی در تهران در دفاع از حق موکل در حوزه دعاوی ملکی مستلزم طرح دعوا در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی و ثبتی و حتی مطرح نمودن دعوای کیفری و مراجعه به دادگاه‌های کیفری باشد، بنابراین هرچه وکیل مهارت، تخصص و تجربه بیشتری در دعاوی ملکی داشته باشد. درصد موفقیت موکل و اخذ نتیجه مطلبوب موکل خود را افزایش داده است.​​​​​​​

مطالعه بیشتر: وکیل کیفری

بهترین وکیل ملکی در تهران باید قادر باشد استراتژی مناسبی را برای رسیدگی به پرونده شما تدوین کند. او باید درک کاملی از وضعیت شما داشته باشد و بتواند به شکلی هوشمندانه و کارآمد با اطلاعات موجود برای دفاع از شما برخورد کند.

مذاکره یک مهارت بسیار مهم در حوزه وکالت ملکی است و بهترین وکیل ملکی باید قادر باشد در مذاکرات با طرف مقابل به خوبی عمل کند. او باید توانایی‌های مذاکره‌ای قوی داشته باشد تا برای شما بهترین نتیجه را به‌دست آورد.

از جمله مهمترین دعاوی ملکی می‌توان به دعاوی ذیل اشاره نمود :

دریافت مشاوره
بهترین وکیل ملکی

وکالت در امور ملکی در تهران

وکیل متخصص ملک

حوزه تخصصی وکیل دعاوی املاک:

الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم ملک مشاع، خلع ید، رفع مزاحمت از ملک، تصرف عدوانی ،افراز ملک، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه املاک استیجاری ، تائید فسخ معامله، مطالبه وجه التزام قراردادی، ابطال قرارداد اجاره، تعدیل اجاره بها، الزام به تحویل مبیع ، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، الزام به اخذ پایان کار و سایر دعاوی در حوزه وکیل دعاوی املاک

1- دعوای الزام به تحویل ملک

اگر در مبایعه نامه زمان مشخصی برای تحویل ملک به خریدار تعیین شده باشد باید در همان تاریخ مبیع  ( مورد معامله )به خریدار تحویل داده شود.گاهی در فاصله زمانی  معامله و تنظیم سند رسمی ارزش ملک بالاتر می رود و فروشنده به همین بهانه در تحویل ملک تعلل می‌نماید.در این حالت خریدار می تواند اقدام به طرح دعوای الزام به تحویل ملک کند.

 وکیل متخصص خلع ید

2- دعوای خلع ید :

اگر شخصی غیر از مالک، ملکی را که سند رسمی دارد در تصرف خود قرار دهد، مالک اصلی ملک برای تخلیه می تواند در دادگاه دعوای خلع ید  مطرح کند.  که طرحاین دعوی به علت تخصصی بودن بهتر است توسط بهترین وکیل خلع ید در ترهان انجام پذیرد . طرح دعوای خلع ید در صورتی امکان پذیر است که خواهان سند رسمی مالکیت داشته باشد و در صورت موجود نبودن سند رسمی ، اگر ملک ثبت نشده باشد مالک باید مالکیت خود را ثابت کند.

وکیل فروش مال مشاع

3- الزام به تنظیم سند رسمی
وکیل متخصص در الزام به تنظیم سند رسمی

مطابق قانون و ماده 22 قانون ثبت ؛ کسی مالک یک ملک شناخته می شود که سند رسمی داشته باشد. وقتی یک ملک از فردی به فرد دیگری منتقل می شود باید سند رسمی تنظیم شود. در صورتی که فروشنده یا انتقال دهنده این سند رسمی را تنظیم نکند ، شخصی خریدار که ملک به او منتقل شده می تواند برای تنظیم سند طرح دعوا کند . در صورت عدم آشنایی به قوانین و مقررات در این حوزه میتوانید با وکیل متخصص الزام به تنظیم سند رسمی تماس گرفته و با وی مشورت نمایید.

4- دعوای رفع مزاحمت و ممانعت از حق

ممکن است فردی بدون اینکه ملکتان را از تصرف شما خارج کند مانع استفاده شما از آن شود، در این حالت شما می توانید دعوای کیفری و یا حقوقی ممانعت از حق و مزاحمت از حق مطرح نمایید ، برای اقامه دعوای رفع مزاحمت و ممانعت از حق، شما باید سندی داشته باشید که نشان دهنده مالکیت و سابقه تصرف تان باشد. در این نوع از دعاوی ممکن است قاضی با صدور دستور موقت از ورود ضرر و زیان بیشتر جلوگیری کند.

5- دعوای رفع تصرف عدوانی
وکیل متخصص در رفع تصرف عدوانی

اگر دیگری ملک شما را غصب نموده و یا آن را تصرف نموده است باید این دعوی را مطرح نمایید . دردعوای تصرف، فرد با اثبات سابقه‎ی تصرف خود از طریق ارائه یک قرارداد و یا یک سند رسمی باید اعلام کند که ملک بدون رضایت او از تصرف او خارج شده است. دعوای تصرف عدوانی با دعوای خلع ید متفاوت است. در تصرف عدوانی نیازی نیست که مالکیت خواهان به اثبات برسد و تنها مساله مهم اثبات سابقه تصرف است ولی در دعوای خلع ید خواهان باید مالکیت خود را نسبت به ملک اثبات کند.

6- دعوای فک رهن

بهترین وکیل الزام به فک رهن

رهن عقدی است که به‌ موجب آن مدیون مالی را برای وثیقه به داین می‌دهد. رهن دهنده را راهن و طرف دیگر را مرتهن می‌گویند. الزام به فک رهن در واقع موجب انحلال عقد رهن است.

ممکن است در برخی موارد فردی ملکی را نزد بانک یا شخصی در رهن بگذارد و پس از اینکه دین خود را به پرداخت کرد، آن کسی که مال نزد او به رهن گذاشته شده است اقدام به فک رهن نکند. در چنین حالتی راهن باید علیه مرتهن اقامه دعوای الزام به فک رهن کند. نکته مهم در این مورد این است که در چنین شرایطی  ید مرتهن از حالت امانی به ضمانی تبدیل می شود  و راهن نیز می‌تواند دادخواستی تحت عنوان «الزام به فک رهن» و پرداخت اجرت‌ المثل ایام عدم فک رهن تنظیم کند.

کسی که رهن می گزارد(راهن)

کسی که رهن در اختیار او قرار می گیرد( مرتهن)

مالی که به رهن گذارده می شود (مال مرهونه)

7- ابطال معامله صوری به ‌قصد فرار از دین

وکیل متخصص در ابطال مبایعه نامه – وکیل متخصص در بطلان معامله
با استناد به ماده ۲۱۸ قانون مدنی معامله با قصد فرار از دین به‌صورت صوری باطل است. اگر کسی قصد فرار از دین دارد و به خاطر اینکه مال به دست طلبکاران نرسد، اموالش را معامله کند این معامله باطل است. در مواقعی نیز معامله ای صورت می گیرد که ارکان قانونی آن رعایت نشده است که می توان آن معامله یا قرارداد را باطل نمود ، شما میتوانید جت اطلاع بیشتر با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

8- دعوای فروش ملک مشاع

وکیل متخصص فروش مال مشاع
فروش ملک مشاع باید با رضایت همه مالکان انجام شود. هر یک از شرکاء می تواند به دادگاه صالح مراجعه کند و برای فروش ملک مشاع درخواست دهد. مجوز فروش ملک مشاع از طریق دادگاه صادر می‌شود و بدون این مجوز امکان فروختن ملک مشاع وجود ندارد.

حق سرقفلی:

وکیل متخصص سرقفلی

 سرقفلی به زبان ساده یعنی مستاجر همان ابتدای انعقاد قرارداد، مبلغی را به مالک ملک یا موجر پرداخت می‌کند که هر زمانی قصد تخلیه مورد اجاره یا مغازه را داشته باشد ، این مبلغ توسط موجر یا همان مالک به قیمت عادلانه روز به وی پرداخت می‌شود؛ این مبلغ درواقع همان حقِ سرقفلی است.

حق کسب و پیشه:

به طور کلی حق کسب و پیشه به معنای شهرت تجاری و قدرت جذب مشتری توسط مستاجر یک ملک تجاری در طول مدت کسب و پیشه و تجارت در آن مکان تجاری است. به عنوان مثال، در صورتی که مستاجری یک مغازه خالی و بدون فعالیت تجاری را مدت 3 تا 4 سال اجاره کند و در این مدت با تبدیل این مغازه به یک رستوران یا یک فروشگاه برند، باعث ‌شود تا ارزش افزوده ویژه‌ای به آن مغازه اضافه شود، حق کسب و پیشه به آن تعلق می گیرد.

در این شرایط شاید بتوان تصور کرد مستاجر این حق را دارد تا پس از چند سال فعالیت تجاری در یک مکان خاص و ایجاد ارزش افزوده تجاری برای آن مکان، حقی را به عنوان حق کسب و پیشه در محل، از مالک مطالبه کند.

با پیچیده شدن قوانین مربوط به ثبت املاک و خرید و فروش املاک، خریداران و فروشندگان به دانش حقوقی بالایی برای انجام یک معامله موفق نیاز دارند. در این بین برخی سوالات حقوقی املاک وجود دارد که اکثر غریب به اتفاق افراد در خلال انجام معاملات ملکی و ثبتی با آن مواجه می شوند.  بهترین وکلا با در اختیار داشتن بهترین وکیل ملکی در تهران و وکیل متخصص ملکی با ارایه  مشاوره حقوقی و انعقاد قرارداد وکالت آماده احقاق حق افراد و یاجلوگیری از تضییع حقوق  ایشان در عرصه ملک و املاک می باشد

 بهترین وکیل ملکی در تهران ، با ارائه  بهترین و قابل اعتمادترین راه حل های قانونی برای حل مشکلات ملکی و راهنمای موکلین در این زمینه آماده همکاری با افراد و شرکتها می باشند.

بهترین وکیل ملکی در تهران
 • الزام به تنظیم سند
 • اقاله مبایعه‌نامه ملک
 • ابطال مبایعه‌نامه معارض
 • ابطال تقسیم ملک مشاع
 • دعوای ابطال معامله صوری
 • اقامه دعوای قلع و قمع بنا و اشجار
 • درخواست ابطال فروش ملک مشاع
 • مطالبه خسارت قراردادی فروش ملک
 • مطالبه اجرت‌المثل ایام تصرف ملک مشاع
 • الزام به اخذ پایان کار و صورت‌مجلس تفکیکی
 • مطالبه خسارت قراردادی تأخیر در تحویل ملک
 • دعوای خلع ید از شخص متصرف و دعوای تخلیه ید
 • مطالبه خسارت در فسخ قرارداد پیش‌فروش آپارتمان
 • دعوای رفع مزاحمت از حق – دعوای رفع ممانعت از حق
 • مطالبه خسارت قراردادی تأخیر در تحویل ملک پیش‌فروش​​​​​​​
 • خسارت قراردادی تأخیر در تنظیم‌کردن یا نکردن سند رسمی
 • فسخ قرارداد پیش‌فروش آپارتمان به‌دلیل پرداخت‌نکردن اقساط
 • مطالبه خسارت قراردادی تأخیر یا پرداخت‌نکردن ثمن مورد معامله
 • استرداد وجوه پرداختی پیش‌خریدار درصورت فسخ قرارداد آپارتمان
 • دعوای بطلان قرارداد پیش‌فروش آپارتمان به‌دلیل فسخ قرارداد مشارکت در ساخت

بهترین وکلا اینجاست

بهترین وکیل ملکی در تهران

تهران -شریعتی- بالاتر از میرداماد- ابتدای ظفر -پلاک 26

دفتر وکالت محمود قائدی
محمود قائدی بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکلا اینجاست

بهترین وکیل ملکی در تهران

تهران -شریعتی- بالاتر از میرداماد- ابتدای ظفر -پلاک 26

دفتر وکالت محمود قائدی

بهترین وکیل ملکی غرب تهران

جستجوی بهترین وکیل ملکی کار بلد و با تجربه می‌تواند چالش برانگیز باشد. اما با توجه به تعداد زیاد وکلای فعال در این منطقه، پیدا کردن بهترین وکیل ملکی ممکن است کمی زمان‌بر باشد. یکی از بهترین وکلای ملکی غرب تهران، آقای محمود قائدی است. او دارای تجربه‌ی بسیار طولانی در زمینه حقوق ملکی است و در موارد مختلفی از جمله خرید و فروش ملک، رهن و اجاره، اخذ مجوز‌های ساختمانی و مشکلات مربوط به املاک فعالیت دارد. 

آقای قائدی با داشتن دانش و تجربه‌ای گسترده، به موکلان خود کمک می‌کند تا به بهترین نتیجه در پرونده‌های حقوقی ملکی خود برسند. در زمینه خرید و فروش ملک، آقای قائدی با تجربه‌ای قابل توجه فعالیت می‌کند. او به موکلان خود در اموری مثل بررسی قراردادهای فروش، انجام معاملات املاک و رسیدگی به اختلافات مالکیت کمک می‌کند. با داشتن دانش عمیق در قوانین ملکی و روابط همسایگان، آقای قائدی به موکلان خود کمک می‌کند تا در تمام مراحل خرید و فروش ملک به بهترین شکل ممکن پیش بروند. علاوه بر این، آقای قائدی در زمینه رهن و اجاره نیز فعال است. او به موکلان خود در اموری مثل تنظیم قراردادهای اجاره، حل اختلافات بین مستأجر و موجر و نظارت بر اجاره‌های معوق کمک می‌کند. با داشتن تجربه در این حوزه، وکیل به موکلان خود کمک می‌کند تا در امور رهن و اجاره به بهترین نتیجه برسند.

با توجه به تجربه، دانش و استعداد آقای محمود قائدی در زمینه حقوق ملکی، او را می‌توان یکی از بهترین وکلای ملکی غرب تهران دانست. با استفاده از خدمات حرفه‌ای و کارآمد او، شما مطمئن خواهید بود که پرونده حقوقی ملکی خود را به بهترین شکل ممکن پیگیری می‌کنید.

وکیل ملکی در تهران

وکیل دعاوی ملکی

بهتر است قبل از تنظیم مبایعه نامه خرید ملک به نکات مهم ذیل توجه خاص داشته باشید:

پیش از انجام معامله حتما بايستی مطمئن شوید که شخص مقابل شما در قرارداد، مالک اصلی ملک مورد معامله است.

چگونه ؟!!

میتوانید از طريق دفاتر اسناد رسمی، تقاضای استعلام سند ثبتی و مالکیت آن را بنمایید، بعد از این اقدام با تحقيقات محلی و ميدانی، هويت فروشنده را احراز و آنرا با سند مالکیت انطباق دهيد. وگرنه ممکن است شما مال دیگری را خریداری کرده باشید.

مشخصات دقيق پلاک ثبتی به صورت درج صحیح هر دو پلاك اصلی و فرعی را و آدرس دقیق ملک، در مبایعه نامه ذکر کنید. توجه کنید که حساسيت و دقت نظر بیشتری در معامله آپارتمان باید مد نظر قراردهید.

– نکته مهم دیگر ، دقت بسیار زیاد در درج شروط قرارداد و درج وجه التزام قراردادی به گونه ای که در صورت عدم انجام تعهد ات طرف مقابل، وی را موظف به اجرای قرارداد و یا جبران ضرر و زیان خود، نمایید .
– درج شروط مطابق قانون، پیچیدگی و ظرافت خاص دارد که ،توصیه می‌شود قبل از تنظیم قرارداد با وکیل متخصص ملک در تهران ، تماس بگیرید تا بهترین راه حل های قانونی را پیش روی شما قراردهد.

– قبل از انعقاد قرارداد باید مطمعن شوید که ملک موصوف دردر رهن طلبکار یا بانک نباشد به اینصورت که با استعلام ثبتی ،بایستس وضعیت ملک را بررسی نمایید تا مجبور به طرح دعاوی حقوقی در این زمینه نشوید
-شروط مربوط به پرداخت وجه و ثمن معامله را بصورت مجزا و تکه تکه درج نمایید. در صورتی که قرار است چک پرداخت نمایید ،حتما مبلغ چک-شماره و تاریخ چک – و همچنین تحویل آنها را در قرارداد ثبت کنید.
– مواعد دقيق تنظیم سند رسمی مالكيت در دفترخانه اسناد رسمی و تاریخ انتقال آن را به روشنی درج نمایید

– شرایط و آثار عدم حضور فروشنده ملک در دفترخانه و يا عدم تحويل آن را به صراحت در قرارداد لحاظ کنید تا از امتیازات قانونی برای طرح دعوی برخوردار شوید.

– زمان دقیق تحويل و تحول ملك و چگونگی آن را بصورت تاریخ دقیق لحاظ نمایید

– در انتهای قرارداد با امضای خریدار و فروشنده و همچنین درج اثر انگشت ، حتما امضای دو نفر شاهد ، وقوع معامله در ذیل قرارداد تنظیمی اخذ گردد.

یکی از مهم ترین دعاوی مطرح شده در مراجع مختلف دادگستری در ارتباط با املاک و اراضی یعنی همان دعاوی ملکی است عنوانی است که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند که در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود.

دعاوی ملکی می‌تواند حقوقی یا کیفری باشد. برای مثال الزام به فک رهن یا الزام به تنظیم سند رسمی دعاوی ملکی حقوقی هستند و دعاوی ملکی دیگر که به دلیل ارتکاب یک جرم مطرح می‎شوند دعاوی ملکی کیفری هستند. مانند فروش غیر قانونی ملک شخصی به یک یا چند نفر. ( فروش مال غیر )  گاهی ممکن است یک دعوای ملکی حقوقی منشا ثبتی داشته باشد. مانند دعوای ابطال سند رسمی.

وکیل ملکی در تهران

دعاوی ملکی موضوعاتی از قبیل زیر را در برمی گیرد:

✓ دعوای الزام به تنظیم سند رسمی

✓ دعوای الزام به ایفای تعهد

✓دعوای الزام به اخذ پایان کار

✓ دعوای الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی

✓ دعوای خلع ید

✓دعوای  تقسیم و افراز املاک مشاع

 ✓دعوای فروش مال غیر

✓دعوای کلاهبرداری

✓دعوای جعل سند

✓دعوای تصرف عدوانی

✓ دعوای ممانعت از حق

✓دعوای اجرت المثل املاک و اراضی

✓دعوای سرقفلی

✓دعوای حق کسب و پیشه

✓دعوای تغییر غیر مجاز کاربری

✓دعوای تخلیه

✓اخذ به شفعه

✓درخواست تفکیک ملک

✓دعوای الزام به فک رهن

✓دعوای الزام به تادیه ثمن

 همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند.

وکالت در امور ملکی در تهران

وکیل سند مالکیت در تهران

بهترین وکیل املاک – وکیل ملکی – وکیل املاک و مستغلات – وکیل سند مالکیت در تهران – وکیل سند مالکیت – انواع سند مالکیت
وکیل متخصص در امور ملک می‌تواند همراه و کمک شما باشد تا در جریان رسیدگی در پرونده‌های ثبتی و پرونده‌های ملکی به نتیجه مطلوب خود با مشاوره ایشان دست پیدا نمایید. بهترین وکیل ثبتی و ملکی دارای تجربه و تخصص در امور ثبتی و امور ملکی بوده که در دعاوی ثبت املاک یا تنظیم سند ملکی با به‌کارگیری مهارت‌ها و تجربه خویش به بهترین نحو از حق قانونی شما دفاع می‌نماید.

مطابق قوانین، دعاوی ثبتی شامل سه دسته می باشند.
دعاوی ثبت املاک: که این دعاوی شامل اعتراض به ثبت ملک ،اعتراض به اصل درخواست ثبت ملک، اعتراض به حقوق ارتفاقی (حق ارتفاق)، ابطال سند رسمی، الزام به تنظیم سند رسمی و ..
دعاوی ثبت اسناد: که این دعاوی شامل درخواست صدور سند مالکیت ،اعتراض به ثبت علایم تجاری ،رفع ممنوع‌الخروجی ،اعتراض به تصمیم واحد ثبتی، تقسیم مال مشاع، فروش مال مشاع ،افراز و تفکیک ،دستور فروش مال مشاع، اصلاح سند و…
اجرای اسناد رسمی: که شامل دعاوی اجرای ثبت ،توقیف عملیات اجرایی، ابطال عملیات اجرایی، ابطال اجراییه ثبتی و… می‌باشند.

مالکیت یعنی چه؟
مالکیت دارای سه عنصر اساسی «حق استعمال/ حق بهره‌برداریحق تصرف است»
حق مالکیت حقی است دائمی که به موجب آن مالک می‌تواند در حدود قوانین، مالی را به خود اختصاص دهد و از تمام منافع آن استفاده نماید.

وکیل ملکی در تهران

ثبت املاک:
یعنی ثبت ملک با تشریفات قانون ثبت، در دفتر املاک و اخذ سند مالکیت و استقرار مالکیت اموال غیرمنقول (اموالی مثل زمین خانه مغازه باغ) می‌باشد. هدف از تنظیم سند رسمی تعیین مالک رسمی و حقوق صاحبان، نسبت‌به املاک و حفظ و حمایت آن‌ها و ایجاد نظم حقوقی در روابط مالی و معاملات اشخاص و نظم جامعه می‌باشد.

پلاک ثبتی یعنی چه؟
پلاک ثبتی قطعه‌ای فلزی است که شماره ملک با ذکر ناحیه مربوط به آن حک شده ودر ملک نصب و همچنین در سند تک برگی املاک ثبت می‌گردد، پلاک ثبتی نشانگر هویت آن ملک است نه نشان‌دهنده مالک آن ، که شامل پلاک اصلی و پلاک فرعی می‌باشد.
کاداستر یعنی چه؟
اصطلاح تکمیلی برگرفته از کلمه لاتین capitastrum است که یونانی‌ها برای تعیین محدوده زمین‌ها و میزان اخذ مالیات بکار می‌بردند. کاداستر مجموعه‌ای از اطلاعات قانونی درمورد عوارض زمین است که براثر نقشه‌برداری با اسلوب و روش‌های معین از جمله یوتی‌ام UTM بدست می‌آید.
وکیل اخذ سند مالکیت / وکیل ابطال سند مالکیت
ابطال سند مالکیت: هر گاه ملکی بر خلاف اصول قانونی به‌ثبت‌رسیده باشد در این حالت ذی‌نفع می‌تواند با مراجعه به بهترین وکیل در تهران و استفاده از راهکارهای هوشمندانه وی ، تقاضای ابطال سند مالکیت را نماید.

وکیل سند مالکیت در تهران

دعاوی ثبتی از قبیل:

 • ابطال مزایده ثبتی
 • تجویز انتقال منافع
 • شکایت از دستور اجرای ثبتی
 • ابطال سند انتقال اجرایی ثبتی
 • تخلیه املاک تجاری و مسکونی
 • الزام به تنظیم سند رسمی اجاره
 • اعتراض به اصل درخواست ثبت ملک
 • خلع ید از متصرف قانونی اراضی موات
 • طرح دعوای تجویز انتقال منافع به غیر ذلک
 • مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت
 • اعتراضات به حدود ملک مورد درخواست ثبت
 • مطالبه خسارت ناشی از توقیف عملیات اجرایی
 • انتقاد به حقوق ارتفاقی ملک مورد درخواست ثبت
 • طرح شکایت درباره بازداشت اموال در اجرائیات ثبتی
 • طرح دعوای مخالفت سند رسمی با قانون آمره یا نظم عمومی
 • طرح دعوای ایفای تعهد و تحقق مفاد سند رسمی یا سقوط آن
 • طرح شکایت از اقدامات و عملیات اجراییدرخواست توقیف عملیات ثبتی
 • وکالت دعاوی درباره املاک مشاع، از قبیل افراز، دستور فروش ملک مشاع، تقسیم و غیر ذلک
 • وکالت در تنظیم، تفسیر، پشتیبانی و انعقاد قراردادهای ملکی و ثبتی | وکالت سایر دعاوی ناشی از اموال و املاک
 • پیگیری دعاوی اسناد مالکیت درباره موضوعات مواد 147 و 148 اصلاحی قانون ثبت و صدور سند مالکیت اعیانی و اخذ سند مالکیت و غیر ذلک.
 • طرح دعاوی اعتراض به عملیات ثبت املاک در موضوعات ثبت مالکیت، تحدید حدود، اعتراض به ثبت و حدود املاک و غیر ذلک.
 • دعاوی اجرای اسناد رسمی لازم‌الاجرا درباره توقیف و بازداشت اموال منقول و غیرمنقول از طریق ثبت، مزایده، اعتراض به عملیات اجرایی ثبت، اعتراض به عملیات اجرایی مزایده، اعتراض به نظریه کارشناس و صدور و ابطال اجرائیه، اخذ دستور موقت و غیر ذلک.
 • دعاوی افراز مشتمل بر دعوای اعتراض به عملیات افراز و دعوای ابطال صورت‌مجلس افراز و غیر ذلک.

برای دعاوی تفکیک مشتمل بر دعاوی تفکیک عرصه و اعیان و اعتراض به عملیات تفکیکی و ابطال صورت‌مجلس تفکیکی.

دعاوی ملکی - وکیل دعاوی ملکی

وکیل املاک در تهران

یک وکیل متخصص باید بر همه زمینه های ملکی علی الخصوص انواع سند ملکی اشراف کامل داشته باشد. وکیل املاک در تهران بهترین مشاور شما در زمینه نقل و انتقال سند ماکیت است.

انواع سند مالکیت
سند منگوله دار :
قدمت بالایی دارد و تا سال 1390 استفاده می‌گردید و تمام اطلاعات مالک و ملک و خریدار و فروشنده در آن درج می‌گردید که به‌صورت دفترچه‌ای با سرب به‌صورت یک دفترچه پلمپ می‌گردید برهمین اساس سند منگوله‌دار یک سند قطعی و بسیار با اعتبار برای اثبات مالکیت اشخاص است.
سند تک برگ:
از جمله ویژگی‌های سند تک برگ ، داشتن بارکد امنیتی- نمایش کروکی نقشه و جامع بودن و مشخص بودن اطلاعات دقیق ملک– مشخصات دقیق مالک و ملک اعم از شماره شناسایی ملی کدپستی -و… نمایش نقشه کاداستر -پلاک ثبتی – پلاک اصلی و فرعی -می‌باشد، مطابق ماده 35آیین‌نامه جدید دفاتر اسناد رسمی پس‌ از تنظیم سند نقل‌ و انتقال املاک و ثبت نهایی در دفاتر، سند تک برگی صادر می‌گردد.

املاک مشاعی :
املاکی هستند که مالکین متعددی دارند و مالکان با هم در ذره‌ذره ملک با یکدیگر شریک هستند.
سند تفکیکی :
تفکیک سند یعنی چه؟
تفکیک یعنی تقسیم یک قطعه زمین به دو یا چند قطعه_، تفکیک عملی است که با تقاضای مالک یا مالکین توسط اداره ثبت نسبت‌به املاک مشاع و غیر مشاع انجام شده که براساس آن ملک به چند قطعه با مشخصات معین تبدیل می‌گردد.
سند مفروضی :
افراز یعنی چه؟ وکیل متخصص افراز / اخذ گواهی عدم افراز
افراز یعنی جدا نمودن سهم مشاع شرکا از یکدیگر یا تقسیم مال مشاع بین شرکا، سند مفروضی سندی است که مالکیت کامل و شش‌دانگ آن برای یک نفر می‌باشد.
خدمات بهترین وکلای تهران در این زمینه شامل: اخذ سند تفکیکی – اخذ سند مفروضی -سند وکالتی -سند اوقافی
سند اصلاحات ارضی:
سند اصلاحات ارضی یعنی چه؟
بهترین وکیل سند اصلاحات ارضی، مجموعه عملیاتی که هدفش تغییر ساخت اراضی در کشور یا منطقه‌ای از طریق اصلاح روابط اجتماعی به‌منظور بهبود روش‌های اجرایی است اصلاحات اراضی اگرچه کلیه زارعینی که صاحب نسق بودندرا صاحب زمین و البته زمین به قطعات کوچک و پراکنده نموده است .
سند انتقال اجرایی :
با طرح دعوای الزام به تنظیم سند رسمی و صدور حکم دادگاه ، اگر فروشنده حاضر به تنظیم سند رسمی نگردد دادگاه ماموری را برای امضاء به‌جای فروشنده به دفتر اسناد می‌فرستد، سندی که در این خصوص تنظیم می‌گردد سند انتقال اجرایی نام دارد.
ابطال سند اجرایی از طریق دادگاه- ابطال سند انتقال اجرایی از طریق اداره ثبت –
سند ماده 147 قانون ثبت :
اخذ سند مالکیت مطابق ماده 147 قانون ثبت
اخذ سند مالکیت برای املاک و زمینهایی که سابقه ثبتی ندارند، توسط بهترین وکیل تهران.
در مورد زمین املاک و باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی است که شخص صاحب ملک و متصرف آن بدلیل موانع قانونی نتوانستند سندی اخذ نمایند هدف اصلی ماده صد و چهل و هفت قانون ثبت سهولت در فرایند صدور سند مالکیت می‌باشد اخذ سند ماده 147 قانون ثبت ،صلاحیت و تشریفاتی دارد که وکیل اخذ سند 147 با توجه به تجربه و مهارت که در این زمینه دارد می‌تواند سند مالکیت را مطابق قانون تقاضا نموده و آن را اخذ نماید،
البته افراد سودجو و زمین‌خوار با سندسازی نسبت‌به ساخت‌وساز غیرقانونی در زمین‌های متعلق به مردم اقدام می نمایند که بهترین وکیل در تهران با تخصص و مهارت و رعایت موارد قانونی می تواند سند های صادره را توسط حکم دادگاه ابطال نماید.
مطابق بند شش از ماده 147 اصلاحیه قانون ثبت آنچه هیئت حل اختلاف مورد رسیدگی قرار می‌دهد احراز تصرف مالکانه متقاضی ثبت است که وکلای متخصص ما با ارایه راه حل های قانونی اقدام به اخذ موارد مطروحه می نمایند .
برای جلوگیری از تضییع حق خود و همچنین احقاق حقوق از دست رفته خویش ، هم اکنون با بهترین وکیل املاک و مستغلات تماس بگیرید.

وکیل سند مالکیت در تهران - بهترین وکیل ملکی در تهران

وکیل خوب در تهران

طرح و پیگیری دعاوی کیفری مرتبط با املاک از قبیل:

 • فسخ قرارداد
 • ابطال قرارداد
 • معامله معارض
 • فروش مال غیر
 • الزام به فک رهن
 • جعل اسناد ملکی
 • انتقال منافع ملک غیر
 • استفاده از سند مجعول
 • خردکردن و افراز اراضی
 • تبانی در معاملات دولتی
 • اخذ و مطالبه اجرت‌المثل
 • تغییر کاربری اراضی کشاورزی
 • کلاهبرداری در زمینه معاملات املاک
 • تخلیه اماکن مسکونی مشمول قانون سال ۱۳۶۲​​​​​​​
 • الزام به اخذ پایان کار || الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی
 • تخلیه اماکن تجاری مشمول قانون سال ۱۳۵۶ || تخلیه اماکن تجاری و مسکونی مشمول قانون سال ۱۳۷۶

رسیدگی وپیگیری دعاوی حقوقی املاک :​​​​​​​

 • اجرای ثبت
 • ابطال معامله معارض
 • توقیف عملیات اجرایی
 • ابطال عملیات اجرایی ثبت
 • ابطال سند مالکیت معارض
 • الزام به اخذ گواهی پایان کار
 • دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع
 • ابطال سند رسمی | ابطال اجرائیه ثبتی
 • پیگیری پرونده‌های کمیسیون ماده 100
 • انتقاد به مصادره و تملیک املاک و اموال​​​​​​​
 • دعوی تخلیه | دعوی خلع ید | دعوی فروش ملک مشاع
 • اعتراضات به تملیک املاک مورد نیاز دولت و شهرداری‌ها
 • رسیدگی ابطال رأی کمیسیون ماده 56 منابع طبیعی مبنی بر ملی بودن زمین
 • اعتراض به مصادره املاک به درخواست ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)
 • ابطال عملیات ثبتی کمیسیون‌های ثبتی | ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت افراز ملک
 • رسیدگی  و ابطال رأی کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری | رسیدگی و ابطال رأی کمیسیون ماده واحده مبنی بر ملی بودن زمین

وکیل ملکی یک حرفه‌ای حقوقی است که در زمینه مسائل مربوط به امور ملکی، مانند خرید و فروش ملک، اجاره، تنظیم قراردادهای املاک، اخذ مجوزهای ساختمانی و دیگر مسائل مربوط به املاک فعالیت می‌کند. وکیل ملکی در تهران مسئولیت دارد که به موکلین خود در تمام مراحل حقوقی مرتبط با امور ملکی، از جمله مشاوره، نگارش قراردادها، حضور در دادگاه و حفاظت از منافع آن‌ها کمک کند. وکیل ملکی باید دارای دانش عمیق در زمینه قوانین ملکی و دارای تجربه کافی در انجام امور حقوقی مربوط به املاک باشد. همچنین، وکیل ملکی باید توانایی بالایی در حل و فصل اختلافات و رسیدگی به امور قضایی داشته باشد. بنابراین، همکاری با یک وکیل ملکی حرفه‌ای و با تجربه می‌تواند به شما کمک کند تا امور ملکی خود را به بهترین شکل حل و فصل کنید و منافع خود را حفظ کنید.

وکیل دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی در میرداماد

دعاوی ملکی از جمله دعاوی اموال غیرمنقول هستند، بهترین وکیل ملکی در تهران باید مهارت تخصص و تجربه لازم را برای طرح این‌گونه دعاوی داشته باشد؛ چرا که  دعاوی ملکی (از جمله الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند، بطلان معامله  دعاوی خلع ید، تخلیه ملک مشاع، دعاوی  تصرف عدوانی، فسخ معاملات ملکی  مطالبه سرقفلی مطالبه حق کسب و پیشه و تجارت و غیر ذلک) از  مهمترین شایع‌ترین و پیچیده‌ترین دعاوی مطروحه در دادگاه‌های حقوقی هستند.

از این‌رو ارائه دادخواست ناقص یا اشتباه  و دفاع ناموجه و دفاع ضعیف ممکن است سبب  تضییع حق موکل ،اطاله دادرسی،از بین رفتن هزینه دادرسی و درنهایت رد دعوا شود.
ملک اعم  است از زمین، خانه، آپارتمان و مغازه، ارزشمندترین اموالی است که سرمایه، دارایی و پشتوانه مالی هر فرد به شمار می‌آید که سال‌ها برای به دست آوردن آن سختی‌ها و زحمت‌هایی را متحمل شده است. تحصیل و نگهداری املاک و مستغلات  به ویژه ملک مسکونی شخصی، برای افراد دارای اهمیت بسیار بالایی می‌باشد. سوی دیگر دغدغه‌های فراوانی در معاملات اموال غیرمنقول وجود دارد؛ مانند اطمینان از استمرار مالکیت،  مالک بودن یا در رهن بودن ملک توقیف ملک و غیر ذلک.

متاسفانه از این‌ باب بر طبق آمارهای رسمی، سالانه پرونده‌های بسیار زیادی با موضوع دعاوی ملکی به محاکم ارجاع می‌شود تا بهترین وکیل ملکی بتواند از حق موکل خود دفاع کند.

وکیل ملکی در تهران

وکیل متخصص و حرفه ای در تهران

دلایل حدوث دعاوی ملکی و ثبتی :
همچنین عمده دلایل حدوث دعاوی ملکی و ثبتی را می‌توان ناشی از اطلاع‌نداشتن افراد از نحوه نگارش قراردادهای خریدوفروش املاک، شروط، تعهدات قراردادی و ایفای تعهدات، عقد قرارداد و مبایعه‌نامه نزد برخی از مشاوران املاک دانست که متأسفانه به‌منظور تسریع در انعقاد قرارداد و اخذ کمیسیون از طرفین قرارداد، به معضلات حقوقی و پیچیدگی‌های دعاوی املاک سهل‌انگاری می نمایند که این موارد باید با مشاوره با بهترین وکیل ملکی در تهران صورت پذیرد.
بدین سان از سوی دیگر، برخی اشخاص بدون بهره‌گیری از مشاوره حقوقی ملکی و ثبتی از وکیل متخصص در انعقاد قراردادهای مهم و همچنین بدون اخذ وکیل متخصص در طرح دعاوی و دفاع و پاسخ‌گویی در قبال آن، دعاوی ملکی و ثبتی خود را پیچیده‌تر می‌کنند و با وجود ذی‌حق‌بودن، به بی‌حقی محکوم می‌شوند. با توجه به مواردی که در ادامه بیان شده است، مشاوره حقوقی با وکیل ملکی ثبتی و اعطای وکالت به وکیل متخصص، امری ضروری به نظر می‌رسد:
متاسفانه برخی از افراد بدون توجه و بدون مشاوره با وکیل و بدون اطلاع از روند رسیدگی و پیچیدگی روابط حقوقی طرفین ، وسیع و تخصصی بودن  قوانین و رویه‌های متفاوت محاکم، ابدون اطلاع  از قوانین  آمره و قوانین شکلی مربوط به طرح دعاوی ملکی توسط وکیل ملکی و مقررات آیین دادرسی، به‌ویژه حقوق قانونی جلسه اول رسیدگی که مهمترین مرحله رسیدگی در دعاوی حقوقی می باشد. ممکن است  عدم آگاهی شخص از حقوق خود در جلسه اول رسیدگی موجب تضییع حقوق حقه و از دست رفتن اموال وی گردد.

بهترین وکیل ملکی در میرداماد

وکیل متخصص ملک در تهران

بهترین وکلا متشکل از بهترین وکیل پایه یک دادگستری  تهران و در اختیار داشتن چندین وکیل پایه یک ماهر  و با تجربه و با تخصص کافی در امور ملکی و ثبتی با سابقه بسیار درخشان در اخذ رای به نفع موکلین خویش آماده همکاری و انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و شرکتهای خصوصی جهت دفاع از حقوق  حقه ایشان می‌باشد.

اعتبار یک وکیل در امور  ملکی، و موفقیت وی در پرونده های ملکی و املاک و مستغلات ، نقطه قوت  و تعیین کننده جایگاه  وی در جامعه می‌باشد. بنابراین هر وکیل، زمانی که نظر و عقیده و نقشه راه و همچنین استراتژی  کارشناسانه  خود را ابراز می کند، باید با  اعتماد به اقدام خویش نظر خود را  جهت احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق موکل خود را بیان کند.

اظهار نظرهای خام و بی مطالعه می تواند به مرور زمان ، وزن و ثقه کلام وکیل را کاهش دهد و اینجاست که کار حرفه ای یک وکیل با تکیه  همزمان برعلم  و تجربه ، تسلط به مواد قانونی و آیین نامه ها ،و بیان قوی  ، شروع می‌شود.

 مشکلات و دعاوی ملکی یکی از بارزترین مشکلات جامعه و افراد  است. چون  این کار نیازمند سپری کردن مراحل زیاد و تخصصی  می باشد؛  بنابراین اگر فردی به تنهایی درگیر چنین مشکلاتی شود به دلیل پیچیدگی ها واهمیت موارد حقوقی آن ممکن است در طول مسیر دچار مشکلات زیادی شود و به دلیل آگاهی نداشتن از این موارد، روند پیگیری پرونده به طول انجامد و سرمایه خود و خانواده اش را بر اثر بی اطلاعی از اصول و مقررات پیچیده در این زمینه از دست دهد.

خصوصیات بهترین وکیل ملکی در تهران :
اعتبار یک وکیل در امور ملکی، موفقیت وی در پرونده‌های ملکی و املاک و مستغلات، نقطه قوت و تعیین کننده جایگاه وی در جامعه می‌باشد. بنابراین هر وکیل، زمانی که نظر و عقیده و نقشه راه و همچنین استراتژی کارشناسانه خود را ابراز می‌کند، باید با اعتماد به اقدام خویش نظر خود را جهت احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق موکل خود را بیان کند. اظهار نظرهای خام و بی مطالعه می‌تواند به مرور زمان، وزن و ثقه کلام وکیل را کاهش دهد و اینجاست که کار حرفه‌ای یک وکیل با تکیه همزمان برعلم و تجربه، تسلط به مواد قانونی و آیین نامه‌ها، بیان قوی، شروع می‌شود.

مشکلات و دعاوی ملکی یکی از بارزترین مشکلات جامعه و افراد است، چون  این کار نیازمند سپری کردن مراحل زیاد و تخصصی می‌باشد؛ بنابراین اگر فردی به تنهایی درگیر چنین مشکلاتی شود به دلیل پیچیدگی‌ها و اهمیت موارد حقوقی آن ممکن است در طول مسیر دچار مشکلات زیادی شود و به دلیل آگاهی نداشتن از این موارد، روند پیگیری پرونده به طول انجامد و سرمایه خود و خانواده اش را بر اثر بی اطلاعی از اصول و مقررات پیچیده در این زمینه از دست دهد.

وکیل ملک تهران

وکیل ملک تهران به شما کمک می‌کند تا در انجام معاملات ملکی، از جمله خرید، فروش، اجاره و انتقال مالکیت، بهترین تصمیم‌ها را بگیرید و از نظرات حقوقی و قانونی حمایت بیابید. او می‌تواند به شما راهنمایی کند که چگونه بهترین قرارداد را برای معاملات خود تهیه کنید و از دستورات قانونی پیروی کنید. علاوه بر این، وکیل ملکی می‌تواند در مواردی که نیاز به حضور در دادگاه دارید، شما را نمایندگی کرده و منافع شما را در مقابل دیگر طرفین حفظ کند. او همچنین می‌تواند به شما در اخذ مجوزهای ساختمانی و رسیدگی به اختلافات مربوط به امور ملکی کمک کند. بنابراین، همکاری با یک وکیل ملکی حرفه‌ای و با تجربه می‌تواند به شما اطمینان بدهد که امور ملکی شما به درستی و با رعایت قوانین حل و فصل می‌شود. این همکاری می‌تواند به شما کمک کند تا از پتانسیل خطرات حقوقی جلوگیری کنید و بهترین تصمیم‌ها را بگیرید.

وکیل ملکی در تهران

پاسخ: وکالت ملکی فرایند حقوقی است که در آن یک وکیل به عنوان نماینده حقوقی شما در امور مربوط به خرید، فروش، اجاره، رهن و انتقال مالکیت یا هرگونه مسائل حقوقی مرتبط با ملکی که شما در آن دخیل هستید، فعالیت می‌کند. وکیل ملکی می‌تواند به شما در موارد مختلفی کمک کند، از جمله تهیه و بررسی قراردادها، مشاوره در مورد حقوق و تعهدات شما، نگهداری و مدیریت اسناد حقوقی مرتبط و حل اختلافات قانونی مرتبط با مالکیت.

پاسخ: استفاده از وکیل ملکی در معاملات ملکی توصیه می‌شود، اما به طور قطعی ضروری نیست. هرچند که شما می‌توانید به صورت خودکار و بدون راهنمایی حقوقی معاملات ملکی را انجام دهید، اما وجود وکیل ملکی می‌تواند به شما کمک کند تا جمله‌های قراردادها و مسائل حقوقی پیچیده را متوجه شوید و از تخصص و تجربه وکیل برای حل اختلافات و جلوگیری از مشکلات حقوقی استفاده کنید.

پاسخ: برای پیدا کردن وکیل ملکی مناسب، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

تحقیق و اطلاعات: به دنبال وکلای ملکی در منطقه یا شهر خود بگردید. می‌توانید از دوستان، خانواده یا همکارانتان نظرات و توصیه‌هایی دریافت کنید.
ملاقات و مشاوره: با وکلایی که شایستگی و تخصص در حوزه ملکی دارند، ملاقات کنید و درباره نیازهایتان و مسائل حقوقی خود با آن‌ها مشورت کنید. این ملاقات به شما کمک می‌کند تا با وکیلی که به شما اعتماد می‌کنید، آشنا شوید.
تجربه و محدوده کاری: اطمینان حاصل کنید که وکیل تجربه و مشتد قابل قبولی در زمینه معاملات ملکی دارد. همچنین، مطمئن شوید که وکیل مورد نظرتان دارای مجوز و عضویت در سازمان‌ها و انجمن‌های حقوقی مربوطه است.
هزینه‌ها: هزینه‌های حقوقی وکیل ملکی را مورد بررسی قرار دهید و توافقی را با وکیل برای هزینه‌ها و ساختار پرداخت برقرار کنید.

پاسخ: هزینه‌های وکالت ملکی ممکن است متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد، از جمله محل قرار گرفتن دفتر وکیل، قیمت مورد ملکی، میزان و پیچیدگی مسائل حقوقی و نوع خدماتی که وکیل ارائه می‌دهد. هزینه‌ها ممکن است به صورت ساعتی، به صورت مبلغ ثابت برای هر معامله یا بر اساس درصدی از ارزش ملک تعیین شود. قبل از شروع همکاری با یک وکیل، هزینه‌ها و ساختار پرداخت را با وی بررسی کنید.

پاسخ: زمان لازم برای انجام یک معامله ملکی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل نوع و پیچیدگی معامله، میزان توافق بین طرفین، مدارک مورد نیاز و همچنین روند قانونی و محاکمه می‌شوند. ممکن است برخی معاملات در چند هفته به پایان برسند، در حالی که معاملات دیگر ممکن است ماه‌ها به طول بیانجامد. همکاری با یک وکیل ملکی می‌تواند به شما کمک کند تا به طور دقیق‌تری در مورد زمان لازم برای معامله خاص خودتان مطلع شوید.

پاسخ: بله، وکیل ملکی می‌تواند در مسائل مرتبط با اجاره ملک نیز به شما کمک کند. این شامل تهیه و بررسی قراردادهای اجاره، مشاوره در مورد حقوق و تعهدات شما به عنوان مالک یا مستأجر، حل اختلافات قانونی و دیگر مسائل حقوقی مرتبط با اجاره ملک است.

پاسخ: بله، در برخی موارد، وکیل ملکی می‌تواند در امور خانوادگی مرتبط با ملک کمک کند. به عنوان مثال، در مواردی که مربوط به ارث، تفکیک مالکیت ملک در صورت طلاق و تقسیم وراثت ملک بین همسران و فرزندان است، وکیل ملکی می‌تواند نماینده شما در این امور حقوقی باشد.

پاسخ: بله، وکیل ملکی می‌تواند در مسائل مالیاتی مرتبط با ملک به شما کمک کند. این شامل مشاوره در مورد مسائل مالیاتی مرتبط با خرید، فروش، اجاره و سایر معاملات ملکی است. وکیل ملکی می‌تواند در تهیه اظهارنامه مالیاتی و مشاوره در خصوص الزامات مالیاتی مرتبط با ملک شما راهنمایی کند.

پاسخ: بله، وکیل ملکی می‌تواند در مسائل مرتبط با املاک تجاری نیز به شما کمک کند. این شامل تهیه و بررسی قراردادها و مستندات حقوقی مرتبط با اجاره و فروش املاک تجاری، مشاوره در مورد حقوق و تعهدات شما به عنوان مالک یا مستأجر تجاری، حل اختلافات قانونی و دیگر مسائل مرتبط با املاک تجاری است.

راه‌های ارتباطی با تیم بهترین وکلا

آدرس ۲ : تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد
لوگو

وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکلا را دنبال کنید.

21 نظرات

 • مریم

  26 اردیبهشت 1403 - 11:02 ب.ظ

  خدا حفظت کنه آقای وکیل محترم
  همیشه خدا پشت و پناهت

 • ماهرخ

  1 فروردین 1403 - 1:30 ق.ظ

  آقای قائدی چندین بار از شما مشاوره گرفتم و مشکلم حل شد
  خواست ازتون تشکر کنم یک دنیا ممنونم از شما

 • ملوک تاج زاده

  19 اسفند 1402 - 11:39 ق.ظ

  وکیل خوب و محترم آقای قائدی
  بهترین هستید توی کارتون -عالی بودید همیشه دعاگوی شما هستم و خواهم بود دلتون شاد و تنتون سالم

 • پرویز

  10 بهمن 1402 - 10:23 ق.ظ

  تلاش و زحمات مستمر شما باعث موفقیت ما شده که همیشه قدردان حضرتعالی هستم
  از خداوند سلامتی و موفقیت را برای شما وکیل خوب طلب می کنم

 • سرافراز

  25 دی 1402 - 4:08 ب.ظ

  جناب قائدی بی شک بهترین وکیل ملکی در تهران هستید. دعوای ملکی ما رو به بهترین نحو حل کردید. سپاس گزارم از پیگیری حرفه ای شما.

 • هورتاش احمدی

  25 دی 1402 - 4:00 ب.ظ

  سلام ممنونم از آقای قائدی.ایشون بشدت قدرت نفوذ کلام بالایی دارند.ممنونم که کار منو به سرانجام رساندند.

 • علی

  12 آذر 1402 - 12:58 ق.ظ

  وکیل محترم از اینکه باعث شدی کارمون درست شه و حالمون رو خوب کردی ممنونم
  پر از روزی حلال باشید

 • محمدرضا

  7 آذر 1402 - 7:55 ب.ظ

  از حسن توجه شما وکیل خوب بسیار سپاسگزارم ،بخاطر سعی و توجه در حل پرونده ملکی که رأی به نفع ما صادر شد.

 • راستین

  2 آذر 1402 - 11:53 ب.ظ

  مرسی از شما وکیل خوب که با وجدان کاری پیگیری کردید و مشکل مون رو به نتیجه خوبی رسوندید
  راستین

 • مریم طهماسبی

  17 آبان 1402 - 9:40 ق.ظ

  آقای وکیل بابت وکالت آپارتمانها خیلی لطف کردید همیشه قدر دان زحمتتون هستم .کار شما بسیار ارزشمند بود

 • مرجان

  25 مهر 1402 - 11:07 ب.ظ

  خوشحالمون کردی و کلی ممنونتم آقای قائدی عزیز
  خیلی خوشحالم که به حقمون رسیدیم

 • زهرا

  12 مهر 1402 - 8:51 ق.ظ

  ایشان همیشه پاسخگو هستند و مشاوره مفید دادن واقعا

 • صارمی

  4 مهر 1402 - 10:00 ق.ظ

  از وقت و مهارتی که برای کمک به من صرف کردید خیلی ممنونم، شما وکیل موفقی هستید
  تشکر از شما

 • افرادی

  31 شهریور 1402 - 12:32 ق.ظ

  کاملا صادقانه و صحیح راهنمایی کردید و خدا خیرتون بده،

 • صالحی امید

  23 شهریور 1402 - 10:03 ق.ظ

  وکیل محترم آقای قائدی از سعی و تلاش ارزشمند و صادقانه حضرتعالی در خصوص پیشرفت و حصول نتیجه دلخواه ،کمال تشکر دارم و از درگاه ایزد منان عزت و سلامت را برای شما مسألت دارم،

 • azadi

  16 شهریور 1402 - 2:50 ب.ظ

  سلام
  بی نهایت تشکر از زحمات شما بابت عملکرد صحیح در پروسه رسیدگی در دادگاه،
  قدر دان شما محمدرضا آزادی

 • bahrami

  16 شهریور 1402 - 2:39 ب.ظ

  عرض تقدیر و تشکر به لحاظ عملکرد بسیار مناسب شما وکیل منصف و داد پیشه
  ارادتمند شما بهرامی

  • محمود قائدی

   19 شهریور 1402 - 11:38 ق.ظ

   سلام آقای بهرامی گرامی
   خرسندم که در پروسه‌ی پرونده‌ی ملکی شما نتیجه‌ی مطلوب را کسب کردیم.
   موفق باشید

 • شایسته

  14 شهریور 1402 - 7:18 ب.ظ

  وکیل قائدی محترم ،سپاسگزارم از راهنمایی شما ،ممنونم

پیام بگذارید

فهرست مطالب